Lidhu me ne

Mix

Kim Kardashian përlotet për Kanye West: “Do të bëja gjithçka për ta rikthyer si në fillim”

Kim Kardashian përlotet duke folur për Kanye West: "Do të

Kim Kardashian përlotet kur i përmendet ish bashkëshorti Kanye West. Në një episode të fundit në “The Kardashians” ajo ka thënë se nuk mund ta besojë sa shumë ka ndryshuar ai nga burri që ajo njohu në fillim, ndërsa është shprehur se do të bënte gjithçka që ta kthente atë si dikur.

Themeluesja e SKIMS foli me motrën e saj Khloé Kardashian për reperin. Kur u pyet  nëse ishte mirë, Kim mbështeti kokën pas dhe bërtiti se “nuk është mirë”. Duke fshirë lotët nga fytyra e saj, ajo u shpreh: “Unë thjesht nuk mundem. Është shumë ndryshe nga personi me të cilin u martova,” shpjegoi Kim në rrëfimin e saj, duke iu referuar Kanye. “Ky është ai që kam dashur dhe atë kujtoj. Unë do të bëj gjithçka për ta kthyer atë person.”

Kim dhe Kanye u divorcuan në mars 2022 pas gjashtë vitesh martesë. Ish-çifti filloi lidhjen në vitin 2011 dhe priti vajzën e tyre të parë North, 10 vjeç, në qershor 2013. Më në fund ata u martuan në vitin 2014 dhe patën tre fëmijë të tjerë: Saint, 7, Chicago, 5 dhe Psalm, 4.

Në episodin e 1 qershorit të The Kardashians, sipërmarrësja foli për sjelljen e çrregullt të Kanye, duke kujtuar sulmet e tij në internet dhe akuzat e bëra kundër familjes dhe të dashurve të saj. “Është ndjenja më e vështirë të shikosh dikë që e doje vërtet dhe me të cilin ke një familje, të jetë kaq i ndryshëm nga ai që njihje”, tha themeluesja e SKIMS në një rrëfim. “Ndonjëherë më duket sikur ai do të arrinte fundin, ky është udhëtimi i tij që ai duhet ta kuptojë vetë. Unë vrapoja kudo dhe u thoja të gjithëve: “Do të jetë mirë, do të bëhet mirë, mos u shqetëso. Thjesht jepi atij një mundësi tjetër”, tha ajo, duke shtuar: “Unë thjesht nuk e kam atë energji.”

MË TEPËR

Kioske3 orë më herët

Për Belerin e ka fajin Berisha e Meta? Po për Parlamentin me kriminelë kush e ka?

Në një intervisë për News 24, ministrja e Shtetit për Parlamentin Elisa Spiropali ka përsëritur sërish variantin e shumicës për...

Radar4 orë më herët

Çështja McGonigal/ Berisha: Mediat lëpirëse të Ramës mashtrojnë shqiptarët

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar lidhur me lidhur me pasqyrimin që kanë pasur media të ndryshme në vend për skandalin...

Mix4 orë më herët

9 ëndrrat më të zakonshme/ Psikologu shpjegon kuptimin e tyre

Për të përditshmen britanike The Independent, psikologu Ian Wallace (i cili ka interpretuar më shumë se 150 mijë ëndrra në...

Kryesore4 orë më herët

Pse SPAK duhet të merret me aferën McGonigal?

Nga ELVI FUNDO Sipas mediave në SHBA, ish-zyrtari i lartë i FBI-së, Charles McGonigal ka pranuar akuzat. Ai ka bashkëpunuar...

Mix4 orë më herët

Russell Brand iniston në pafajësinë e tij…

Russell Brand këmbëngul se është i pafajshëm pavarësisht ankesave që janë bërë kundër tij. Aktori është akuzuar nga pesë gra...

Mix4 orë më herët

A ju shëndosh rrushi? Njihuni me përfitimet shëndetësore prej tij

Rrushi është një nga frutat më të ëmbla të stinës së vjeshtës, i shijshëm dhe i pasur me veti ushqyese....

Mix4 orë më herët

Mikrobet në furçën e dhëmbëve, rreziqet që sjellin në shëndet

Shëndeti oral është një aspekt i rëndësishëm i shëndetit të njeriut. Për të ruajtur dhe mbrojtur dhëmbët, është e rëndësishme...

Mix4 orë më herët

Historia e suksesit të Anna Wintour që shkollën e braktisi kur ishte 16 vjeç

Nga një fëmijëri e privilegjuar në kopshtet Phillimore, sot një nga zonat më të shtrenjta të Londrës. Nga marrëdhënia e...

Radar15 orë më herët

Çfarë tha Bledi Mane që e acaroi kaq shumë Tik Lapajn ?!

Adriatik Lapaj e kërcënon/ Bledi Mane i përgjigjet: Ta grisa cipën e hipokrizisë Adriatik Lapaj ka kërcënuar se do të...

Radar15 orë më herët

Zëri i Amerikës: McGonigal pranon të gjitha akuzat e lidhura me Shqipërinë, kontaktet me Ramën dhe Duçkën

Mcgonigal dhe Rama Ish-zyrtari i FBI-së, Charles McGonigal pranoi të premten fajësinë se kishte fshehur faktin që kishte marrë 225,000...

Facebook