Lidhu me ne

Kryesore

Taulant Balla si atraksion turistik i Rilindjes, iu zë pritë turistëve për t’u shpjeguar domethënien e emrit të tij (VIDEO)

Taulant Balla si atraksion turistik i Rilindjes, iu zë pritë turistëve për t'i shpjeguar domethënien e emrit të tij (VIDEO)

Taulant Balla duket sikur i ka në vijë punët me rendin dhe sigurinë publike në Shqipëri. Nuk e shqetësojnë as ngjarjet e rënda kriminale, as drejtues të lartë të Policisë së Shtetit që punojnë për bandat e as skandali me të dhënat e sistemit TIMS. Herë pas here e kemi parë të marrë edhe rolin e Mirela Kumbaros si Ministër i Turizmit.

Diku shaqet në aeroport, diku nëpër pika kufitare duke u takuar e përshëndetur me turistët e huaj. Së fundi zbriti nga zyra e tij për në pedonalen “Murat Toptani”, ku iu zuri pritë disa turistëve spanjollë.

I tregoi atyre se ai është Ministër i Brendshëm, a thua se kjo përbën ndonjë atraksion në vetvete. Dhe pastaj në delir e sipër i shpjegoi domethënien e emrit të vet. Uauuu… çfarë ngjarje e madhe! Shihni pamjet më poshtë. 

Kliko linkun per videon

https://www.facebook.com/watch/?v=846665927051425

MË TEPËR

Mix8 orë më herët

Rrahjet e ngadalta të zemrës/ Përse ndodhin dhe si të veproni

Rrahjet e zemrës funksionojnë si tik taku i orës, vazhdojnë pa pushuar asnjë sekondë gjatë gjithë jetës. Zemra, organi më...

Mix8 orë më herët

Ja sa duhet të jenë rrahjet e zemrës sipas moshës që keni

Ritmi i zemrës është numri i rrahjes së zemrës në minutë. Ju mund të matni atë ndërsa jeni në pushim...

Mix8 orë më herët

Sipas moshës dhe gjinisë, ky është numri normal i rrahjeve të zemrës në minutë

Shumë njerëz shpesh numërojnë rrahjet e tyre të zemrës, mirëpo në këtë epokë moderne, ka edhe aplikacione celulare që matin...

Kryesore15 orë më herët

Askush nuk e tha të vërtetën se përse janë shtuar sharlatanët në media

Koment nga Bilbil Beqiri U bë një debat i vakët në portalet shqiptare se përse janë shtuar sharlatanët në TV,...

Temporal16 orë më herët

Shpallja “armik i popullit” i gomarit që del në televizion dhe zbavit disa të ngjashëm të tij

Ardian NdrecaArdian Ndreca A mund të gjobitet apo të dënohet dikush që mendon dhe e shpreh publikisht se toka asht...

Kryesore2 ditë më herët

Opozita në protestë, gjithçka ndodhi në tubimin e parë pa Berishën në shesh

Pas disa kohësh që nuk organizonte një tubim dhe përplasje mes vetes, opozita e drejtuar nga Rithemelimi thirri qytetarët dhe...

Radar2 ditë më herët

Veliaj “kërcënon” Ramën

Kryebashkiaku Erion Veliaj Kryebashkiaku Erion Veliaj, në një dalje të tij në media ka përcjellë mesazh të koduar për kryeministrin...

Mix2 ditë më herët

Zbuloni disa fakte interesante për lepujt

Lepujt janë krijesa sociale dhe janë më të lumtur në shoqërinë e specieve të tyre. Kombinimi më i mirë është...

Mix2 ditë më herët

Kanceri mund të maskohet nga prostata e zmadhuar? Nëse keni probleme me prostatën bëni një kontroll tek doktori

Pak ditë më parë, bota u trondit kur Pallati Buckingham njoftoi se mbreti britanik Charles vuante nga kanceri. Trashëgimtari i...

Radar2 ditë më herët

“Non grata, plumb kundër opozitës”, Berisha akuzon diplomatët për përçarjen e PD: Ky uragan ishte llogaritur të mos ndodhte

“Ky uragan madhështor në qendër të Tiranës, ishte llogaritur të mos ndodhte. Shqipëria ishte llogaritur që sot të ishte një...

Facebook