Lidhu me ne

Sport

Kanë 20 vite së bashku por partnerja e Zlatan Ibrahimović refuzon të martohet me futbollistin!

Kanë 20 vite së bashku por partnerja e Zlatan Ibrahimović refuzon të martohet me futbollistin! | Top Albania Radio | It’s time

Zlatan Ibrahimović dhe Helena Seger janë në një lidhje prej më shumë se dy dekadash dhe kanë bashkë dy djem. Futbollisti i njohur ka folur për martesën në një intervistë të fundit. Prezantuesi Piers Morgan e pyeti pse ai nuk i kërkoi kurrë partneres të martohej me të.

“E pyeta. Ajo tha ‘jo’,-tha ai, gjë që e habiti Morganin. Ibrahimovic shtoi se ajo është një grua e fortë. Ai i propozoi asaj disa vite më parë. “I thashë që ti e meriton të martohesh me mua dhe ajo tha: “Nuk kam nevojë të martohem që të jem me ty”. Më pas ai përmendi se sa e lezetshme ishte përgjigja e saj dhe se ajo meritonte më shumë respekt.

Morgan e pyeti përsëri: “A do të vazhdoni të përpiqeni?” dhe futbollisti ia kthehu: “Jo. Ajo kishte një shans. Ajo nuk do të ketë një tjetër. Ajo ka dy djem me mua dhe kjo është shumë më e rëndësishme se martesa”,-tha ai. Helena më parë tha se martesa do të prishte ndjenjën e saj të lirisë. “Nuk dua të etiketohem vetëm si gruaja e një futbollisti apo fituese e konkursit të bukurisë”,-shtoi ajo.

MË TEPËR

Kioske2 ditë më herët

“Luftën po e kërkon Europa, jo Rusia” – Viktor Orbán

Atmosfera e krijuar në Europë, sipas kryeministrit hungarez, i ngjan asaj të para Luftës së Parë dhe të Dytë Botërore....

Mix2 ditë më herët

Honor Magic V Flip: smartphone i ri i palosshëm me bateri 4,500 mAh

Disa imazhe të smartfonit të ri të palosshëm Honor kanë rrjedhur në internet, si dhe disa detaje mbresëlënëse rreth baterisë...

Mix2 ditë më herët

Apple dhe Samsung monopolizojnë renditjen e smartfonëve më të shitur. Zbuloni top 10-shen

Sipas të dhënave të fundit nga Counterpoint Research, Apple dhe Samsung mbajtën një kontroll të fortë në tregun global të...

Mix2 ditë më herët

Njihuni me simptomat e kancerit të mushkërive!

Kanceri i mushkërive është një nga sëmundjet më serioze dhe të rrezikshme që prekin njerëzit në mbarë botën. Njohja dhe...

Aktualitet2 ditë më herët

Dashamir Shehi ndahet nga Berisha e Basha: S’e kanë vrarë mendjen fare për hallet e qytetarëve!

I zhgënjyer nga aleatët tradicionalë të opozitës kreu i LZHK Dashamir Shehi, është bashkuar me Ekrem Spahinë, kryetarin e Partisë...

Kryesore2 ditë më herët

Ku e sheh veten pas 20 vitesh? Rama: Katunar pa pretendime dhe i padukshëm

Kryeministri Edi Rama, në podkastin e tij “Flasim” ku kishte të ftuar këngëtarin Alban Skënderaj, ka treguar pas 2 dekadash...

Mix2 ditë më herët

Lady Gaga zbulon nëse do të ketë një vazhdim të “Telephone”

Lady Gaga dhe Beyoncé mund të mos kenë publikuar një vazhdim të “Telephone” në Cowboy Carter, por një bashkëpunim tjetër...

Mix2 ditë më herët

Oriola Marashi publikon foto nga palestra, “çmend” rrjetin me linjat trupore

Oriola Marashi vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të komentuara shqiptare. Pozat e saj provokative nuk mungojnë thuajse për...

Kioske3 ditë më herët

Portret në Le Figaro Magazine/ Enigma e Mira Muratit

” Gruaja në hije që ndriçon inteligjencën artificiale”, kështu e ka titulluar shkrimin për Mira Muratin që Lapsi. Al po...

Mix3 ditë më herët

5 zakone që të bëjnë nervoz pa e kuptuar

Hulumtimet tregojnë se truri ynë është i fokusuar në gjërat negative. Ironikisht, disa nga mekanizmat e përballimit që përdorim për...

Facebook