Lidhu me ne

Mix

Billie Eilish flet për orientimin e saj seksual

Billie Eilish ka reaguar ndaj  një intervise të fundit që ajo bëri e cila u perceptua nga fansat si zbulimi i orientimit të saj se*sual.

“Mendoja se ishte e qartë që po flisja për orientimin tim se*sual” këngëtarja i tha Variety në tapetin e kuq. “Nuk e kuptova që njerëzit nuk e dinin”.

Në një profil të Nëntor Variety, 21-vjeçarja tregoi: “Jam e tërhequr fizikisht nga gratë. Por unë jam gjithashtu shumë e frikësuar nga bukuria dhe prania e tyre.”

Më pas, ajo shtjelloi komentet e saj në tapetin e kuq, teksa bënte shaka: “Unë kam ende frikë nga femrat, por mendoj se ato janë të bukura”. “Është emocionuese për mua, sepse mendoj se njerëzit nuk e dinin, kështu që është mirë që ata e dinë”, u shpreh Billie duke konfirmuar gjithashtu, “Unë i pëlqej vajzat”.

Eilish ka dalë me disa njerëz të ndryshëm gjatë viteve, duke përfshirë reperin Brandon Adams. Romanca e tyre u shfaq në dokumentarin “Billie Eilish: The World’s a Little Blurry”, i cili u publikua në shkurt 2021.

Në të njëjtin dokumentar, ajo foli për ndarjen e tyre duke thënë se “thjesht nuk ishte e lumtur” gjatë lidhjes me të. Eilish më tej i tha People në atë kohë, “Unë nuk doja të njëjtat gjëra që ai donte dhe nuk mendoj se kjo është e drejtë për të.”

Artistja  më vonë u takua me Jesse Rutherford. Dyshja, të cilët kishin një diferencë moshe 11-vjeçare, filluan të takoheshin në tetor 2022 dhe u ndanë në maj. Pas ndarjes së tyre, ajo u pa e afërt me aktoren e “Love, Victor”, Ava Capri, e cila është queer, në një festë.

MË TEPËR

Mix5 ditë më herët

Astma, shkaktarët dhe simptomat tek fëmijët!

Mjekja pediatre Zerina Sheme shpjegon se një ndër sëmundjet kronike të fëmijëve është asthma, e cila shfaqet nga mosha 2-3...

Temporal5 ditë më herët

Standardi i epilimit me laser vetëm tek “Dream Beauty Clinic”

Laser Alexandrite Candela, konsiderohet si standarti i epilimit me laser.Eshte tashme i provuar si trajtimi lazerik më i sigurt dhe...

Mix5 ditë më herët

Ja arsyet përse ndjeni marrje mëndsh

Ndjesia e një marrje mendsh të vazhdueshme mund të kthehet në një pengesë serioze për përqendrimin tuaj dhe angazhimet e...

Mix5 ditë më herët

Si të kuptoni nëse keni gurë në veshka/ Çfarë duhet të bëni

Gurët në veshka janë depozita mineralesh dhe kripërash që formohen në brendësi të veshkave. Prania e tyre mund të ndikojë...

Mix5 ditë më herët

“SAG Awards 2024”, lista e plotë e fituesve

Çmimet e 30-ta të SAG Awards , çmimet vjetore të Screen Actors Guild, u zhvilluan të shtunën, më 24 shkurt,...

Mix6 ditë më herët

Çfarë tregon mpirja e duarve gjatë gjumit për shëndetin tuaj?

Mpirja e herëpashershme ose ndjesia e shpimint në gjymtyrë është normale. Zakonisht kjo ndodh kur ju flini në një pozicion...

Mix6 ditë më herët

Mosha normale kur fëmija fillon të flasë, këto janë rastet kur duhet të shqetesoheni

Bëhet fjalë për dembelizëm apo kemi të bëjmë me një problem në zhvillimin e fëmijës? Kjo është pyetja që prindërit...

Mix6 ditë më herët

Pse kolla mbetet pas të ftohurës – Trajtimet natyrale që duhet të bëni

Kolla është një simptomë shumë e zakonshme e të ftohurës. Ajo është një instrument, nëpërmjet të cilit organizmi nxjerr jashtë...

Mix6 ditë më herët

Sa është pasuria e mbretëreshës së ardhshme, Kate Middleton

Kate Middleton ka një pasuri personale mbresëlënëse. Sigurisht, ajo u bë edhe më e madhe gjatë martesës së saj tashmë 13-vjeçare...

Mix6 ditë më herët

Pa telefon dhe internet në shtëpi, jeta e thjeshtë e yllit të “Oppenheimer”

Cillian Murphy është një ndër aktorët më të vlerësuar të momentit, pas performancës të jashtëzakonshme në “Oppenheimer”. Aktori 47-vjeçar bën...

Facebook