Lidhu me ne

Mix

Cila nga shenjat e horoskopit tradhton më shumë?!

Cila nga shenjat e horoskopit tradhton më shumë?!

A është Dashi tradhtar?

34% e njerëzve të kësaj shenje tradhtojnë.

A është Demi tradhtar?

Shenja më sensuale, por që beson fort në monogami. Vetëm 17% e njerëzve të kësaj shenje tradhtojnë.

A janë Binjakët tradhtarë?

Zakonisht Binjakët preferojnë marrëdhëniet rastësore. Ndaj nuk është çudi që 31% e tyre tradhtojnë.

A është Gaforrja tradhtare?

Sentimental dhe i dhembshur. Vetëm 13% e tyre tradhtojnë. Shumica janë besnikë ndaj angazhimit.

A është Luani tradhtar?

Luani vdes për dramat. Gati 36% e tyre kanë tradhtuar.

A është Virgjëresha tradhtare?

Një nga më besnikët. Vetëm 6% kanë tradhtuar.

A është Peshorja tradhtare?

Diplomate dhe e hirshme. Vështirë se e imagjinojnë veten me dikë tjetër veç partnerit.

A është Akrepi tradhtar?

Akrepi ka më pak të ngjarë të përfshihet në një marrëdhënie rastësore. Vetëm 9 për qind janë tradhtuar ose i janë afruar tradhtisë.

A është Shigjetari tradhtar?

Ekstrovertë nga natyra mendon se bari është më jeshil në anën tjetër, ose siç i themi ndryshe: pula e botës është më e majme. 23% e tyre kanë tradhtuar.

A është Bricjapi tradhtar?

Vetëm 11% e tyre tradhtojnë, pasi kur dashurohen e bëjnë me gjithë shpirt.

A është Ujori tradhtar?

Të pakompromisë lidhen thellësisht me njerëzit. Vetëm 10% e tyre tradhtojnë.

A janë Peshqit tradhtarë?

E dhembshur dhe empatike. Vetëm 12% e tyre tradhtojnë.

MË TEPËR

Mix21 orë më herët

Videoja virale nga Festivali i Kanës: Kelly R shpërthen ndaj sigurisë

Kelly Rowland u pa duke qortuar një roje sigurie në Festivalin e Filmit në Kanë 2024 të martën. Fillimisht, ish-anëtarja e Destiny’s...

Mix21 orë më herët

Billie Eilish flet për raportin me Jesse Rutherford pas ndarjes

Gjërat janë ende mirë mes Billie Eilish dhe Jesse Rutherford. Sipas një fragmenti të pabotuar nga kopertina e saj e...

Mix21 orë më herët

Sean “Diddy” Combs përballet me një padi të re

Sean “Diddy” Combs po përballet me një tjetër padi për sulm se*sual. Ish-modelja Crystal McKinney pretendon se reperi  e detyroi...

Mix2 ditë më herët

Braktisi Italinë për Shqipërinë pas 30 vitesh, Beniada Nishani rrëfen arsyet

Modelja e njohur Beniada Nishani ka treguar se ishte vetëm 3 vjeç e gjysmë kur së bashku me familjen u...

Aktualitet2 ditë më herët

Një provokim pa shije në tarracën e një bashkie

Dom Gjergj Meta Merret vesh lehtë se ky është një provokim, i kërkuar, i mirëmenduar dhe i mirorganizuar nga lobe...

Mix2 ditë më herët

Nektarina apo pjeshkë? Ndryshimet dhe efektet shëndetësore të frutave të stinës

Pjeshkët dhe nektarinat janë dy varietete të së njëjtës specie. Ndryshimet midis këtyre dy varieteteve kanë të bëjnë sidomos me...

Radar2 ditë më herët

Pasuese e Berishës? Argita e pranon: Jam gati të marr drejtimin e PD

Edhe pse tha se nuk ka asnjë plan konkret, Argita Malltezi u shpreh në A2 CNN se është e gatshme...

Radar2 ditë më herët

“Pushteti i drejtësisë ishte marrë peng”, Spiropali: Opozita në mëngjes kërkon drejtësi nga SPAK, në darkë dalin poshtë ballkonit të Berishës

Elisa Spiropali, ministre për Marrëdhëniet me Parlamentin, foli për Prokurorinë e Posaçme, duke e quajtur si diçka të re në...

Mix5 ditë më herët

Celine Dion publikon foton e rrallë me dy binjakët e saj 13 vjecarë!

Së fundmi, Celine Dion, e cila është larguar prej kohësh nga qendra e vëmendjes për shkak të problemeve shëndetësore, ka...

Mix5 ditë më herët

Meghan Markle thuhet se është në panik, një dokumentar i ri do të zbulojë detaje tronditëse nga martesa e saj e parë!

Meghan Markle, sot Dukesha e Sussex prej martesës së saj me Princ Harry, ka një të kaluar pak të njohur...

Facebook