Lidhu me ne

Mix

Një këshillë nga Megan Fox për vajzat beqare


Megan Fox, në një intervistë për E!News, iu përgjigj pyetjes: “Ka shumë vajza që do ta kalojnë verën si beqare, çfarë do u këshilloje atyre?”

Ylli i “Jennifer’s Body” u përgjigj sinqerisht: “Unë nuk mendoj se jam personi më i mirë për të dhënë këshilla”. 37-vjeçarja ndoshta po aludonte për divorcin e saj me ish-bashkëshortin e saj Brian Austin Green, marrëdhëniet jo të qëndrueshme (siç deklaroi ajo vetë së fundmi në Podcast-in “Call Her Daddy”) dhe raportin me ulje e ngritje me Machine Gun Kelly.

Megjithatë, një këshillë, pavarësisht se tha se nuk ishte ekspertja më e mirë për marrëdhënie të shëndetshme romantike, Megan Fox e dha:
“Këshilla ime është të mësoni diçka të re ose të gjeni një hobi,”  tha ajo.“Dhe mos e harxhoni energjinë tuaj me djemtë. Sepse do ju lodhin. Thjesht vazhdo përpara. Investoni te vetja juaj”,  shtoi ajo.

Mes qindra komenteve në mbështetje të kësaj teorie, në IG shfaqet edhe ai i Kim Kardashian, duke shkruar: “Jo jo” (d.m.th. “jo jo”, një mënyrë alternative dhe e pazakontë për të thënë “po” dhe për të mbështetur idenë e shoqes së saj ). A do të jetë në gjendje Megan të dëgjojë këshillat e saj? Sipas tij, “faza beqare” në jetën e saj zgjati vetëm disa javë. Pavarësisht dëshirës për t’u argëtuar, pas ndarjes me Brian Austin Green, MGK hyri në jetën e saj pothuajse menjëherë.

MË TEPËR

Kioske2 ditë më herët

“Luftën po e kërkon Europa, jo Rusia” – Viktor Orbán

Atmosfera e krijuar në Europë, sipas kryeministrit hungarez, i ngjan asaj të para Luftës së Parë dhe të Dytë Botërore....

Mix2 ditë më herët

Honor Magic V Flip: smartphone i ri i palosshëm me bateri 4,500 mAh

Disa imazhe të smartfonit të ri të palosshëm Honor kanë rrjedhur në internet, si dhe disa detaje mbresëlënëse rreth baterisë...

Mix2 ditë më herët

Apple dhe Samsung monopolizojnë renditjen e smartfonëve më të shitur. Zbuloni top 10-shen

Sipas të dhënave të fundit nga Counterpoint Research, Apple dhe Samsung mbajtën një kontroll të fortë në tregun global të...

Mix2 ditë më herët

Njihuni me simptomat e kancerit të mushkërive!

Kanceri i mushkërive është një nga sëmundjet më serioze dhe të rrezikshme që prekin njerëzit në mbarë botën. Njohja dhe...

Aktualitet2 ditë më herët

Dashamir Shehi ndahet nga Berisha e Basha: S’e kanë vrarë mendjen fare për hallet e qytetarëve!

I zhgënjyer nga aleatët tradicionalë të opozitës kreu i LZHK Dashamir Shehi, është bashkuar me Ekrem Spahinë, kryetarin e Partisë...

Kryesore2 ditë më herët

Ku e sheh veten pas 20 vitesh? Rama: Katunar pa pretendime dhe i padukshëm

Kryeministri Edi Rama, në podkastin e tij “Flasim” ku kishte të ftuar këngëtarin Alban Skënderaj, ka treguar pas 2 dekadash...

Mix2 ditë më herët

Lady Gaga zbulon nëse do të ketë një vazhdim të “Telephone”

Lady Gaga dhe Beyoncé mund të mos kenë publikuar një vazhdim të “Telephone” në Cowboy Carter, por një bashkëpunim tjetër...

Mix2 ditë më herët

Oriola Marashi publikon foto nga palestra, “çmend” rrjetin me linjat trupore

Oriola Marashi vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të komentuara shqiptare. Pozat e saj provokative nuk mungojnë thuajse për...

Kioske3 ditë më herët

Portret në Le Figaro Magazine/ Enigma e Mira Muratit

” Gruaja në hije që ndriçon inteligjencën artificiale”, kështu e ka titulluar shkrimin për Mira Muratin që Lapsi. Al po...

Mix3 ditë më herët

5 zakone që të bëjnë nervoz pa e kuptuar

Hulumtimet tregojnë se truri ynë është i fokusuar në gjërat negative. Ironikisht, disa nga mekanizmat e përballimit që përdorim për...

Facebook