Lidhu me ne

Mix

Samsung Galaxy Ring, ja sa mund të kushtojë

Samsung Galaxy Ring, ja sa mund të kushtojë

Një çmim midis 300 dhe 350 dollarë dhe një abonim mujor prej 10 dollarë.

Ky do të ishte shpenzimi i kërkuar për ata që vendosin të blejnë një unazë Galaxy, unaza inteligjente e prodhuar nga Samsung.

Nuk ka siguri, por vetëm thashetheme, të cilat vijnë në internet nga informatori Yogesh Brar, pak më pak se dy muaj nga eventi Unpacked në të cilin Samsung duhet të prezantojë si unazën ashtu edhe serinë e re të telefonave inteligjentë të palosshëm, Galaxy Z Fold6 dhe Galaxy Z Flip6. E dyta Unpacked e vitit, pas prezantimit në janar të telefonave inteligjentë Galaxy S24, mund të mbahet më 10 korrik në Paris, qyteti i zgjedhur për shkak të pranisë së Lojërave Olimpike të planifikuara nga 26 korriku deri më 11 gusht. Informacioni raportohet nga faqja e internetit Sammobile, e cila citon burime anonime që konsiderohen të besueshme. Çmimi i Unazës Galaxy mund të duket i lartë, por do ta vendoste Samsung në linjë me konkurrentët e drejtpërdrejtë, si Oura Ring Gen 3, i cili kushton midis 299 dhe 349 dollarë dhe Amazfit Helio, me 300 dollarë. Ajo që bën ndryshimin është tarifa mujore, e cila do të kërkohej për të marrë informacion mbi stilin e jetës së regjistruar dhe këshillat e ofruara nga inteligjenca artificiale. Në Kongresin Botëror të Celularëve në Barcelonë, Samsung tregoi për herë të parë Unazën Galaxy. Unaza do të vijë në tre ngjyra, të zeza, argjendi dhe ari, dhe nëntë madhësi të ndryshme, për të përmbushur nevojat e konsumatorëve. Ai do të rikarikohet nëpërmjet një baze të vogël mbi të cilën do të vendoset kur është bosh ose jo në përdorim.

Vazhdo leximin

MË TEPËR

Mix11 orë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix11 orë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix11 orë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix11 orë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix11 orë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix13 orë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix13 orë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix13 orë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix13 orë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix13 orë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook