Lidhu me ne

Mix

Fansat të shqetësuar për gjendjen e Martin Lawrence

Martin Lawrence shkaktoi shqetësim tek fansat e tij me paraqitjen e fundit publike.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, Will Smith shihet teksa ndihmon aktorin të ecë.Dyshja ushfaqën  për një shfaqje të filmit në Teatrin ‘TCL’ në Hollywood, Kaliforni. Smith u pa me gruan e tij, Jada Pinkett Smith dhe tre fëmijët.Më pas, siç shihet në klip, ai e merr Lawrence-n për dore, ndërsa e çon ngadalë në pjesën e përparme të autobusit.‘Martin Lawrence dhe Will Smith dinë si të bëjnë një hyrje në tapetin e kuq në premierën e Bad Boys në Los Anxhelos!”, shkroi ET në instagram.

Por fansat reaguan të shqetësuar, duke theksuar se hyrja linte përshtypjen se diçka nuk shkonte me Lawrence.

“A e ndihmoi Will Martinin të ecte? Martin nuk duket mirë”, shkroi një ndjekës

Një tjetër shkroi: “Shpresoj që Martin të jetë mirë, duket sikur ai ka pësuar një goditje në tru”.

Nga ana tjetër, disa fansave u bëri përshtypje kujdesi që ai po i jepte mikut dhe kolegut të tij, “Kam një respekt të ri për Will Smith, ai kujdeset për  Martin”.

“Bad Boys: Ride or Die”, pjesa e katërt e ekskluzivitetit del në kinemamë 5 qershor.

Vazhdo leximin

MË TEPËR

Mix1 ditë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix1 ditë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix1 ditë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix1 ditë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix1 ditë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix1 ditë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix1 ditë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix1 ditë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix1 ditë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix1 ditë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook