Lidhu me ne

Mix

Selena Gomez: “Nuk kam shoqe. Vajzat janë të këqija”

Selena Gomez pranoi se vajzat mund të jenë “të këqija” ndërsa ndajnë llojet e njerëzve me të cilët përpiqet të rrethohet.

31-vjeçarja foli për miqësitë e saj në një intervistë për Time, duke zbuluar se disa nga miqtë e saj më të mirë nuk janë yje të Hollivudit.

“Është një klishe, por vajzat janë të këqinja”, tha ajo për gazetën. “Ndihet njëfarë gare e çuditshme kur je mes vajzave të bukura dhe kjo më konfuzon”  Sipas gazetës, Gomez tregoi se miqtë e saj më të ngushtë janë një agjent imobiliar, një drejtor casting dhe një producent.

Gjithashtu artistja preku pak temën e vetmisë dhe pranoi se është ” e vështirë ta kalosh.. “Mund të jesh mes  një turme njerëzish dhe të ndihesh prapë vetëm. Unë po punoj ende për këtë.”

Kohët e fundit Gomez filloi të takohej me producentin muzikor Benny Blanco. Sidoqoftë, ajo nuk e konsideron atë si burimin e vetëm të lumturisë së saj.

“Isha vetëm për pesë vjet dhe u mësova vërtet”, tha Gomez për median. “Shumë njerëz kanë frikë nga të qenit vetëm, dhe unë e kam torturuar veten time për këtë gjë, por më pas e pranova. Vendosa që nëse nuk takoj njeriun e duhur deri në moshën 35 vjeçare atëherë do adoptoj një fëmijë.

MË TEPËR

Mix1 ditë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix1 ditë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix1 ditë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix1 ditë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix1 ditë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix1 ditë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix1 ditë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix1 ditë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix1 ditë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix1 ditë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook