Lidhu me ne

Mix

Miley Cyrus e zhgënjyer: Janë dashur 20 vite që të respektojnë karrierën time

Miley Cyrus e zhgënjyer: Janë dashur 20 vite që të

Në një intervistë të re, Miley Cyrus pyeti veten pse i duhej të priste kaq shumë vite për të fituar respekt nga industria e muzikës. Këngëtarja foli për ‘W Magazine’ dhe komentoi çmimet Grammy dhe suksesin që ka pasur prej vitesh në karrierën e saj pa u njohur.

“Mos më keqkuptoni, por unë e bëj këtë për 20 vjet. Kjo është hera e parë që po më marrin seriozisht në Grammy, “tha ajo, katër muaj pasi fitoi dy çmime për këngën “Flowers”.

Më pas ajo theksoi: “U mundova të kuptoja cilat janë kriteret, sepse nëse duam të flasim për statistika dhe shifra, atëherë ku isha? Nëse doni të flisni për ndikimin në kulturë, ku isha unë përsëri?’

Së fundi, ajo shtoi: “Nuk bëhet fjalë për arrogancë, thjesht jam krenare për veten”.

Miley Cyrus on winning her first Grammy:

“No shade, but I’ve been doing this for 20 years, and this is my first time being taken seriously at the Grammys?“ pic.twitter.com/sbMmKKSLb7

— Pop Base (@PopBase) June 3, 2024

Miley Cyrus u bë e famshme nga roli i saj si ‘Hannah Montana’ kur ishte vetëm 12 vjeç. Ajo luajti në spektaklin e Disney Channel nga viti 2006 deri në vitin 2011. Më pas, ajo iu përkushtua ekskluzivisht këngës, duke numëruar dhjetëra hite për kredinë e saj.

MË TEPËR

Mix1 ditë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix1 ditë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix1 ditë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix1 ditë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix1 ditë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix1 ditë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix1 ditë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix1 ditë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix1 ditë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix1 ditë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook