Lidhu me ne

Mix

Jennifer Hudson flet për romancën me reperin

Jennifer Hudson  ndau një përditësim me PEOPLE  se si po shkon romanca e saj me Common.

“Gjithçka është e mrekullueshme,” tha Hudson për marrëdhënien e tyre. “Kjo është gjithçka që duhet të dini.”

Në janar, Hudson dhe Common në dukje konfirmuan thashethemet për romancë kur muzikanti i “The Light” u shfaq në emisionin e saj t. Ai i dhuroi asaj një buqetë me lule dhe diskutoi për jetën e tij të dashurisë.

“Unë jam në një lidhje… me një nga njerëzit më të bukur që kam takuar ndonjëherë në jetë,” tha ai . “Ajo është e zgjuar, ajo e do Zotin, ajo është e talentuar. “Duke e parë atë të lumtur më bën vërtet të lumtur. Kështu që, jam shumë mirënjohës. Falënderoj Zotin çdo ditë dhe thjesht po e lë Zotin të udhëheqë këtë marrëdhënie.”

Muzikanti foli më vonë për paraqitjen dhe daljen publike me lidhjen gjatë një interviste në Today me Hoda & Jenna.

“Ne u argëtuam pak,” tha Common për intervistën. Reperi shtoi se ai është një person “shumë privat” kur bëhet fjalë për jetën e tij personale dhe “gjërat që janë të shenjta”, por ata “kaluan mirë” në shfaqjen e Hudson.

Dyshja fillimisht ndezi thashethemet për romancë në vitin 2022, kur ata u panë së bashku në qytetin e tyre pas xhirimit të filmit të tyre të vitit 2024, Breathe.

Që atëherë, aktorja dhe artisti janë parë të kapur për dore në qytetin e Nju Jorkut, në një takim me MJ: The Musical në Çikago dhe  në një ndeshje të Los Angeles Lakers dhe Clippers në janar.

MË TEPËR

Mix1 ditë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix1 ditë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix1 ditë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix1 ditë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix1 ditë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix1 ditë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix1 ditë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix1 ditë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix1 ditë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix1 ditë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook