Lidhu me ne

Mix

Lana Del Ray përplaset me paparacët në Paris

Lana Del Rey humbi qetësinë në Paris  kur pa njerëz që e ndiqnin rreth qytetit të dashurisë.

Këngëtarja e “Summertime Sadness” mund të shihet në një video virale duke dalë nga një dyqan dhe duke u shfaqur e befasuar kur sheh një person duke e regjistruar. “Mos”, thotë ajo përpara se të përpiqet t’i rrëmbejë telefonin nga dora personit.

Del Rey më pas nxehet edhe më shumë në një video të veçantë, në të cilën ajo përballet me një grup më të madh njerëzish, duke thënë: “Më ndoqët mua dhe familjen time! … Ik prej meje!”

Këngëtarja e “Don’t Call Me Angel” më pas fillon të largohet, por kthehet për të thënë: “Oh, me të vërtetë mendon se nuk duhet të shqetësohem? Mos më ndiq! Mos më ndiq!”

Kur një person tjetër në grup duket se përpiqet të qetësojë situatën, Del Rey ia kthen menjëherë, “Jam e mërzitur” përpara se të përsërisë: “Mos i lini të më ndjekin”.

Pasi videot u shfaqën në internet, Del Rey shpjegoi situatën përmes Instagramit: “Këto idiotë në fakt më thanë se do të modifikonin fotot për të më bërë të dukesha keq pasi u grindëm”. Ajo gjithashtu pretendoi se grupi ishte “përndjekës”.

Vazhdo leximin

MË TEPËR

Mix4 orë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix4 orë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix4 orë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix4 orë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix4 orë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix5 orë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix5 orë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix5 orë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix5 orë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix5 orë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook