Lidhu me ne

Stil

E quajnë albanian rapper / Kida udhëton drejt Dubait me rapperin gjerman Samra

KIDA - YouTube

Prej pak kohësh është përfolur se Kida po vjen me një bashkëpunim me reperin e njohur gjerman, Samra. Dyshimet lindën pasi këngëtarja postoi një fotografi në rrjete sociale, duke i bërë tag dhe reperit. Megjithëse, ata nuk kanë konfirmuar asgjë, udhëtimi drejt Dubait ka shtuar më shumë dyshimet.

Këngëtarja bëri me dije pak orë më parë se është larguar drejt Dubait, por ndërsa të gjithë mendonin se po shijonte disa ditë pushime, në fakt ajo është angazhuar në punë. Kida ka zbuluar se dhe reperi ndodhet bashkë me të, dhe kjo është një arsye më tepër për të besuar se po xhirojnë klipin e këngës.

Kujtojmë që projekti më i fundit i Kidës është “Drunk”, publikuar tre muaj më parë. Ndonëse është vetëm 23 vjeç, Kida ka arritur të renditet në mesin e artisteve më të mira shqiptare, me një sërë hitesh në repertorin e saj.

Kida reveals she will collaborate with world-famous singers
Foto) Kida feston 23-vjetorin: Falënderuese për secilin vit... -  Balkanweb.com - News24kida Instagram profile, stories - PixwoxKida on Instagram: “1M Love for you all.. Thank you🍂😍🥂💕 Photo by the  best @gurigashi Makeup @vesagashi_mua Jacket @g… | Albanian people, Fashion  dresses, Women

Me teper

Kritike1 ditë më herët

Shkodra nuk gjen qetësi. Sepse pushtetin e kanë bandat.

Shkodra nuk gjen qetësi. Sepse pushtetin e kanë bandat. Një tjetër i zhdukur, që u gjend sot i vrarë. Rekordi...

Aktualitet1 ditë më herët

Kjo rrugë të çon në Syrin e Kaltër.

Z. Kryeministër, Pas kësaj rruge ndodhet 1 prej pasurive më të mëdha natyrore të Shqipërisë dhe 1 prej destinacioneve kryesore...

Temporal1 ditë më herët

Emigracioni dëmton forcën e punës, 18 mijë të rinj 15-29 vjeç më pak në një vit

Grup-moshat e reja 15-29- vjeç, pjesë e popullsisë në moshë pune, u tkurrën me shpejtësi përgjatë vitit të kaluar. INSTAT...

Stil2 ditë më herët

5 restorantet që preferoj në Prishtinë

Nga Enver Robelli  E kam të qartë: kjo listë është krejtësisht subjektive, pra një vlerësim fund e krye personal, por është...

Stil2 ditë më herët

Milioneret e instagramit që bëjnë shumë “zhurmë” për para, zbulohen çmimet e Luana Vjollcës, Arbana Osmanit dhe Teas

“Instagrami” sot është kthyer në një biznes shumë fitimprurës për njerëzit e njohur të ekranit. Ka nga ata personazhe që...

Temporal2 ditë më herët

Masakra e Tivarit, tragjedia më e madhe e regjimit komunist

Masakra e Tivarit e vitit 1945 cilësohet ndër ngjarjet më tragjike të popullit shqiptar, kur forcat ushtarake të ish-Jugosllavisë vranë...

Kryesore2 ditë më herët

Basha: S’lejova bashkëpunimin me bandat në zgjedhje, dhe s’do ndalemi deri sa të çmontojmë regjimin Rama-Doshi.

Kryedemokrati Lulzim Basha, në mbledhjen e kryesisë është përballur me debat dhe sulme nga Fatbardh Kadilli. Basha ka deklaruar se...

Stil2 ditë më herët

Tre shenjat e horoskopit që i fshehin ndjenjat

Akrepi Fillojmë me zotin e fshehtësisë dhe dyshimit. Nëse ndonjëherë merrni ndonjë fjalë nga Akrepi, me të vërtetë do të...

Radar2 ditë më herët

Andi dhe Melisa pranuan lidhjen/ Tea mesazh dyshes

Vetëm disa ditë më parë Melisa dhe Andi pranuan lidhjen e tyre, ndërsa ndjekësit u bënë kuriozë për regimin e...

Kioske2 ditë më herët

Si favorizohen oligarkët?

Si favorizohen oligarkët? Kur Kastrati Group bleu Hotel Sheraton në vitin 2018, shumë u çuditën. Një kompani që kishte eksperiencë...

Facebook