Lidhu me ne

Stil

Vishej me të gjëra që mos ta “objektivizonin”, tani Billie Eilish akuzohet se tenton të duket ‘sexy’

Vishej me të gjëra që mos ta "objektivizonin", tani

Këngëtarja e njohur Billie Eilish është veshur gjithmonë me të gjëra dhe madje në një intervistë dis akohë më parë ka thënë se e bën këtë pasi nuk do që ta “objektivizojnë” dhe as ta shohin për hiret e saj, por të shijojnë muzikën e saj.

Vishej me të gjëra që mos ta "objektivizonin", tani

Mirëpo, së fundmi, këngëtarja ka filluar të vishet pak më ndryshe nga stili i saj i përhershëm, më elegante dhe me fustane vëretët të bukur që e bëjnë të duket më sensuale.

Vishej me të gjëra që mos ta "objektivizonin", tani

Billie ka pozuar për kopertinën e numrit të tetorit për revistën ELLE dhe 19-vjeçarja ka thënë se ata që kritikojnë imazhin e saj, duket se kuptojnë se nuk është aq çështje e thellë.

Vishej me të gjëra që mos ta "objektivizonin", tani

“Një ditë tjetër, vendosa të vesh një bluze pak të hapur Nuk ishte as provokuese.
Por unë e di se njerëzit do të thonë: ‘Wow, ajo vishet seksi se përpiqet për vëmendje.’
Dhe unë që jam, ‘Jo, nuk është e vërtetë thjesht është 500 gradë dhe unë thjesht dua të vesh diçka hot!”

Vishej me të gjëra që mos ta "objektivizonin", tani
Vishej me të gjëra që mos ta "objektivizonin", tani
Vishej me të gjëra që mos ta "objektivizonin", tani
Vishej me të gjëra që mos ta "objektivizonin", tani
Vishej me të gjëra që mos ta "objektivizonin", tani
Vishej me të gjëra që mos ta "objektivizonin", tani
Vishej me të gjëra që mos ta "objektivizonin", tani
Vishej me të gjëra që mos ta "objektivizonin", tani
Vishej me të gjëra që mos ta "objektivizonin", tani

Me teper

Radar2 minuta më herët

Ironia e Bejtes: Amerikanët shpëtuan partinë, duhet t’i falenderojmë…

Andi Bejtja, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, ka deklaruar se “Foltorja” e Berishës, është gjëja më...

Radar11 minuta më herët

Putin: ‘Perëndimi monstruoz u mëson fëmijëve sesi të ndryshojnë gjininë. Ky është një krim kundër njerëzimit’

Presidenti rus Vladimir Putin nuk lë rast pa sulmuar Perëndimin. Ai ka thënë se është ‘monstruoze’ që fëmijëve perëndimorë u...

Stil29 minuta më herët

Sapo kam mbushur 40 vjeç. Ja 8 leksionet e jetës, që do të doja t’i kisha mësuar 10 vjet më parë

Nga Jason Stahl Kur po i afrohesha të 30-ve, bashkë me shefin tim në punë,patëm disa dreka epike ku biseduam...

Stil34 minuta më herët

Eni Koçi befason: Kam humbur 9 kilogramë, por jam sërish në dietë

Eni Koçi është shumë aktive në rrjetin e saj social Instagram, ku herë pas here ndan detaje nga jeta private....

Stil36 minuta më herët

Fustan i ngushtë, cizme, pallto deri në fund të këmbëve: Si u vesh Rita Ora në ditëlindjen e së motrës!

Fustan i puthitur pas trupit me një imitim të lëkurës së gjarprit, por në ngjyra gri; cizme të zeza deri...

Radar49 minuta më herët

Aktori Alec Baldwin vret aksidentalisht gjatë xhirimeve, kinematografen, plagos regjisorin

Santa Fe, New Mexico -Kinematografja Halyna Hutchins u transportua me helikopter në një spital, ku vdiq, ndërsa një person i dytë,...

Radar10 orë më herët

Bashistët

Nga Ilir Levonja Sa herë që Luli apo babalet shantazhojnë, kujtohuni se çfarë ka ndodhur me të djathtën nga viti...

Stil11 orë më herët

Nuk do të mund t’u shpëtoni dot zemërimit të tyre/ Tre shenjat më hakmarrëse të horoskopit

Binjakët Gratë e Binjakëve nuk kalojnë pa zhurmë, veccanërisht nëse problemi vjen nga një lidhje dashurie. Nëse personi në krah...

Radar11 orë më herët

Gazetari amerikan: Ish-gruaja e Ramës dërgoi informacionet për Berishën në DASH

Gazetari i njohur amerikan, Matt Palumbo ka publikuar një investigim në portalin e konservatorëve amerikane, Bongino, ku zbulon lidhjet e...

Radar11 orë më herët

Integrimi/ Bumçi: Rama është i kryeministri i parë që nxit urrejte ndaj BE-së

Bashkimi Evropian deri tani nuk ka dhënë as një sinjal pozitiv për çeljen e negociatave me Shqipërinë. Bisedimet për integrimin...

Facebook