Lidhu me ne

Stil

Samsung konfirmon: Seria Galaxy S22 vjen në shkurt. Ja çfarë të prisni

Samsung është gati të lançojë serinë e saj Galaxy S22 dhe do ta bëjë këtë me një ngjarje që do të mbahet në shkurt, pas disa javësh. Disa zera flasin për 9 shkurtin si datë zyrtare, por Samsung nuk e ka konfirmuar ende datën e saktë. Presidenti i TM Roh shkroi një postim që u shoqërua me video duke zbuluar Samsung Galaxy Unpacked të ardhshëm.

“Në ngjarjen Unpacked në shkurt 2022, ne do të prezantojmë pajisjen më të rëndësishme të serisë S që kemi krijuar ndonjëherë. Gjenerata e ardhshme e Galaxy S është këtu, duke bashkuar përvojat më të mëdha të Samsung Galaxy tonë në një pajisje përfundimtare. Ne e dimë se shumë prej jush u befasuan kur Samsung nuk lëshoi ????një Galaxy Note të ri vitin e kaluar. Jeni të entuziazmuar me stilolapsin realist S, për të cilin shumë thonë se rivalizon bojë në letër. Dhe ne nuk kemi harruar për këto përvoja që ju pëlqeni”, ka shkruar TM Roh.

Ne e dimë se Galaxy S22 Ultra do të kombinojë funksionet e serisë S me ato të serisë Note si kurrë më parë. Në fakt, pajisja do të jetë e pajisur me S-Pen dhe do të përmbajë një slot të dedikuar. Kompania publikoi gjithashtu një trailer pesëmbëdhjetë sekondash, i cili tregon dy silueta të telefonave inteligjentë të ndryshëm që bashkohen dhe formojnë një pajisje, e cila është si një shenjë për faktin se S22 Ultra është me të vërtetë një pajisje e serisë S dhe një Galaxy Note të bashkuar së bashku në një.

Me teper

Kryesore10 orë më herët

Berisha nga Shkodra: Nëse duam të fitojmë zgjedhjet, përparësi do kenë të rinjtë dhe gratë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se përsa kohë do të jetë në politikë, do të zhvillojë “Foltore”, si e vetmja...

Aktualitet10 orë më herët

Veliaj ” masakron” tironsit/ Gjobiten 1 mijë qytetarë brenda ditës në Tiranë

Në tre mujorin e parë të këtij viti, Policia Bashkiake në Tiranë ka gjobitur në total 92000 automjete. Këto shifra...

Radar10 orë më herët

Agron Kapllanaj i pallateve të 5 Majit: Falanderoj SHBA që na dha mundësinë të njihnim Berishën

Agron Kapllanaj, i cili u komandua nga Lulzim Basha si kreu i degës së PD në Fier, dhe që u...

Radar11 orë më herët

Berisha fushatë në Shkodër: Diamant i fitores së 6 marsit, nuk u pajtua me një Shqipëri pa opozitë

Pas Lezhës, ish-kryeministri Sali Berisha u ndal në Shkodër për të zhvilluar fushatën për kryetar të Partisë Demokratike në procesin...

Stil13 orë më herët

Kuriozitete / 10 purot më të mira në botë

Cigar Aficionado ka renditur 25 purot më të mira të vitit 2020. Pasi i shijuan pa ua ditur markën, rreth...

Stil13 orë më herët

Sa orë gjumë duhet të flemë? Pse gjithçka varet nga mosha

A e gjeni ndonjëherë veten duke dremitur në tryezën tuaj të punës, edhe pas asaj që mendonim se ishte një...

Gatime13 orë më herët

Si të bëjmë bukë shtëpie ? Receta e bukës nga e cila mund të hani sa të doni

Dhe aspak nuk na çudit që kjo bukë nuk përmban fare drithëra.Steven Gundry, nga Nebraska, autor i librit “Paradoksi i...

Stil13 orë më herët

Si ta kuptoni që keni të bëni me një sociopat? 5 shenjat që nuk duhet t’i injoroni kurrë

Nëse keni takuar një sociopat në jetën tuaj, si në të tashmen, apo edhe të kaluarën, ka shumë gjasa që...

Gatime13 orë më herët

Çfarë të gatuaj sot? Ju tregojmë recetën e japrakëve, recetë e veçantë dhe tradicionale…

Japrakët ose dollmat me gjethe rrushi është një nga recetat me të veçanta të kuzhinës ballkanase. Shija e saj karakteristike...

Kryesore13 orë më herët

Berisha nga Lezha: Censura, kërcënimet dhe propaganda nuk e ndalon dot opozitën e vërtetë

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon me fushatën zgjedhore në javën e zgjedhjeve për kreun e ri të PD që do të...

Facebook