Lidhu me ne

Stil

3 shenjat e Zodiakut që e kanë marrëdhënien me nënën më speciale se kushdo

Të gjithë e kanë marrëdhënien speciale me nënën, por këto 3 shenja mbajnë kampion. E duan të përditshëm kontaktin me nënën, qoftë ballë për ballë ose edhe nëpërmjet telefonit.

Demi

Demi është një nga shenjat e zodiakut që e vendos nënën e tij mbi të gjithë të tjerët në jetën e tij. Edhe nëse ka shumë njerëz të tjerë të rëndësishëm në jetën e tij, Demi mund të besojë plotësisht vetëm nënës së tij. Demi thjesht e di se ai mund të mbështetet gjithmonë te mamaja e tij dhe se ajo është gjithmonë me të, pa marrë parasysh çfarë.


Gaforrja

Gaforret janë shpirtra të ndjeshëm që ushqejnë një marrëdhënie të jashtëzakonshme me nënën e tyre. Pavarësisht se ku janë apo çfarë bëjnë, një telefonatë e përditshme me nënën është thjesht e pashmangshme. Përpjekjet për të mbajtur një marrëdhënie të tillë në moshë madhore janë arsyeja pse Gaforret kanë një marrëdhënie kaq intime me nënat e tyre se sa shenjat e tjera.

Bricjapi


Kjo shenjë ambicioze e zodiakut ka karakter familjar dhe ka nevojë për shumë besim dhe dashuri. Kjo është një tjetër arsye pse Bricjapët bëjnë gjithçka për të lumturuar nënën e tyre dhe për t’i kthyer asaj atë që ka sakrifikuar për ta. Kjo shenjë e tokës i beson mendimit të nënës më shumë se kujtdo tjetër.

MË TEPËR

Radar13 minuta më herët

Rritja e çmimeve të ushqimeve në Shqipëri, në kushte mbijetese mijëra familje

Rritja e ndjeshme e çmimeve të ushqimeve e ka përkeqësuar situatën për mijëra familje në kushtet e varfërisë në Shqipëri....

Stil11 orë më herët

Çfarë është Social Media Marketing?

Fakti që mediat sociale i referohen faqeve të internetit që lehtësojnë komunikimin e përmbajtjes së krijuar nga përdoruesit është i...

Stil11 orë më herët

Pse të përdorim Social Media Marketing?!

Fakti që mediat sociale ndihmojnë biznesin tuaj duke nxitur trafikun, duke bërë njohjen e markës tuaj dhe duke gjeneruar të...

Stil11 orë më herët

Sa shpesh duhet të postoni në mediat sociale?

Ashtu si të gjithë fillestarët, nëse po pyesni se sa shpesh duhet të postoni, atëherë ne themi se duhet të...

Stil11 orë më herët

Seks në mëngjes apo në darkë vonë, e dini çfarë preferojnë shumica e çifteve?

Pas një dite të gjatë në punë, ajo çfarë dëshironi është të shkoni në shtrat dhe të flini. Por në...

Stil11 orë më herët

Rrahu të dashurin pas ndarjes, Ricky Martin në kërkim nga policia

Kundër këngëtarit Ricky Martin është lëshuar një urdhër ndalimi. Urdhri u nënshkrua të premten e po atë ditë autoritetet vizituan...

Radar12 orë më herët

“Shqipëria e 103-ta në botë për lirinë e fjalës”, Rama e mohon: Nuk është e vërtetë

Kryeministri Edi Rama ne një bisedë në qendrën e njohur “De Balie” në Amsterdam, foli dhe për lirinë e fjalës....

Stil13 orë më herët

A duhet të putheni në takimin e parë?

Një nga gjërat që i mundojnë çiftet kur takohen për herë të parë është fakti nëse duhet apo jo ta...

Stil13 orë më herët

Vendet që duhet të vizitoni një herë në jetë!

Nëse është hera e parë që i dëgjoni, mos u habitni që ekzistojnë. Janë shtatë destinacione që Bordo ju sugjeron...

Sport14 orë më herët

Benzema “shënon” edhe jashtë fushe, zbulohet kaçurrelsja që i ka fituar zemrën (FOTO)

Benzema me te dashuren Karim Benzema shënon gol edhe në jetën private. Sulmuesi i Real Madridit e mbylli sezonin në...

Facebook