Lidhu me ne

Kioske

Si dallohet një sorrësist ?

Nga Podiumi.com

Kimdir bu George Soros? | soL haber

Bën si i shkolluar

E ftojnë mediat

Bën protestë, por thotë, larg politika nga protesta.

Përdor shprehjen këto 30 vitet e fundit

Përdor shprehjen, gjithë klasa politike

Mbështet pa kushte LGBTQI 

Po i ” shave” ambasadoren mërzitet shumë

MË TEPËR

Kryesore3 orë më herët

AKSH-i prokuron 190 milion euro, por serverat i ka me qira jashtë Shqipërisë

Berisha: AKSH-i prokuron 190 mln euro, por serverat i ka me qira jashtë Shqipërisë Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha...

Mix3 orë më herët

8 arsye pse zgjoheni të lodhur dhe si ta rregulloni këtë!

Ju flini për shtatë deri në tetë orë pothuajse çdo natë, vetëm për t’u ndjerë sërish i shqetësuar gjatë mëngjesit...

Letersi3 orë më herët

10 libra që mund të ndryshojnë jetën tuaj

Ata thonë se një libër i mirë mund të ndryshojë jetën tuaj dhe asgjë nuk mund të jetë më e...

Mix3 orë më herët

9 zakonet e grave që qëndrojnë gjithmonë tërheqëse

Mund të jetë e lehtë të krahasojmë veten me njerëzit e tjerë, veçanërisht kur ndihemi të vetëdijshëm për formën e...

Mix3 orë më herët

A ka ndodhur vërtet Lufta e Trojës?

Bazat e letërsisë perëndimore, gjurmohen zakonisht në epikat e Greqisë së Lashtë. Veprat homerike si “Iliada” dhe “Odisea” janë ndër...

Mix3 orë më herët

10 cilësitë bazë të një njeriu mendërisht të shëndetshëm

E keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë do të thotë të jesh i shëndetshëm mendërisht? Ndonëse diskutimet lidhur me këtë...

Mix3 orë më herët

Pse zemërohemi, kur kemi uri?

Ju ndoshta keni vënë re se njerëzit bëhen mjaft nervozë kur ndjejnë uri. Ka disa arsye pse ndodh kjo. Trupi...

Mix3 orë më herët

Ç’thonë ekspertët për varësinë nga masturbimi? Cilat janë shenjat

Termi “varësi nga masturbimi” përdoret për t’iu referuar një dëshire për të masturbuar në mënyrë “të tepruar”. A është varësi?...

Mix3 orë më herët

Sekreti i rënies nga pesha qëndron te koha kur konsumoni mëngjesin dhe darkën

Ushqyerja është një aspekt shumë i rëndësishëm i shëndetit të organizmit. Krahas saj, koha e ushqyerjes është po aq e...

Mix4 orë më herët

Malajzia ndalon transmetimin e filmit “Thor: Love and Thunder”

Malajzia ka ndaluar filmin e Marvel’s Thor: Love and Thunder nga kinematë për shkak të ‘përmbatjtjeve homoseksuale’ në një përpjekje...

Facebook