Lidhu me ne

Mix

Kim Kardashian, e lodhur nga akuzat e Kanye West

Kim Kardashian nuk mund t’i durojë sulmet e Kanye West në rrjetet sociale.

Ajo foli me motrat Khloé dhe Kendall  për sjelljen e reperit në internets gjatë episodit të së enjtes në “The Kardashians”. Kur Jenner tha se “të gjitha narrativat e rreme në të cilat njerëzit besojnë kanë dalë plotësisht jashtë kontrollit”, Kim Kardashian ra dakord me modelen 26. “Është rraskapitëse,” tha ajo. “Jam shumë e lodhur.

Krijuesja e Skims zbuloi gjithashtu se West “postoi nuk mund t’i shohë fëmijët” përmes Instagramit, gjë që e bëri atë të përgjigjej: “Ju ishit këtu këtë mëngjes, ndalo së gënjyeri.“Nuk mund të duroj më. Por unë nuk dua të  flasë në internet’, deklaroi Kim.

Ajo i pranoi Khloé-s më herët në episod se nuk e dinte nëse ishte ende “e prerë” për famë. Por themeluesja e ‘Good American’ l i tha  se  është e lindur për famë.  “Ne jemi ndërtuar për këtë,” tha Khloé gjatë një udhëtimi me makinë. “Do kalosh cdo vështirësi. Thjesht lërja kohës. Asgjë që ata thojnë është e vërtetë. Është e gjitha për vëmendje. ”

Khloe mbrojti së fundmi Kim-it pasi artisti përsëriti një pretendim se ai nuk ishte ftuar në festën e 4-të të ditëlindjes së vajzës së Çikagos.

“Unë nuk dua ta bëj këtë në mediat sociale, por ti vazhdon me akuzat”, shkroi ajo nën postimin e Kanye. “Ti je babai i mbesave dhe nipërve të mi dhe unë po përpiqem të jem e respektueshm. Por të lutem, ndalo së akuzuar  Kimberly-n dhe së përdoruri familjen tonë.”

MË TEPËR

Radar8 orë më herët

Rama ka futur thika pas shpine ndaj Kosovës në mënyrë të vazhdueshme

Berisha jashtë Parlamentit ndërkohë që flet kryeministri: Rama ka futur thika pas shpine ndaj Kosovës në mënyrë të vazhdueshme Ish-kryeministri...

Mix8 orë më herët

Çfarë është Flaka e Përjetshme në Chestnut Ridge?

Edhe pse që fëmijë na kanë mësuar se uji e shuan zjarrin, në Shtetet e Bashkuara ekziston një ujëvarë brenda së...

Mix8 orë më herët

Jennifer Lopez, këngë dedikuar Ben Affleck

Jennifer Lopez zbuloi së fundmi se do të publikojë këngë dedikuar Ben Affleck. Përmes rrjetit social,Instagram, Jennifer  ndau listën e këngëve...

Mix8 orë më herët

Zgjoheni çdo ditë me sklepa në sytë tuaj? Ja çfarë tregojnë ato për shëndetin

Një grumbullim i papastërtive në cepin e syrit ose tek qerpikët është normale, por një ndryshim në ngjyrë, konsistencë ose...

Mix1 ditë më herët

Elon Musk mund të prodhojë një smartphone nëse Apple e Google bllokojnë Twitter-in

Shefi i Twitter-it, Elon Musk ka thënë se është i hapur për të krijuar smartfonin e tij ‘alternativ’ në rast...

Mix1 ditë më herët

Njeriu më i pasur i Azisë, Gautam Adani shpall ambicien për një media globale

  Gautam Adani dëshiron të krijojë një markë globale lajmesh në shenjë të ndikimit në rritje dhe ambicies ndërkombëtare të...

Mix1 ditë më herët

Elon Musk: Nuk e mbështes Trump në presidenciale, jam me DeSantis!

Teksti i mesazhit është bërë publik si pjesë e një beteje ligjore mes Musk dhe ‘Ars Technica’ Vetëm para pak...

Mix1 ditë më herët

Obeziteti tek fëmijët shkakton pubertet të hershëm, rrezik për sëmundje të rënda

Nëse fëmijët në moshën tre vjeçare kanë peshë të tepërt trupore, ka mundësi që në moshën nëntë vjeçare të hyjnë...

Mix1 ditë më herët

Kjo stërvitje për muskujt e barkut është e shkurtër, por kaq efektive!

PHOTO CREDITS: SKINNY MS Trajnerët shpesh sugjerojnë një rutinë fitnesi jo të njëtrajtshme. Ideja për ta bërë shumëllojshmërinë një pjesë të...

Radar1 ditë më herët

Sot bëhen tre vite nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit të 2019-ës, ku humbëm 51 jetë

Kjo e shtunë shënon 3-vjetorin e tërmetit tragjik, që tronditi vendin mëngjesin e 26 nëntorit të vitit 2019, duke i marrë...

Facebook