Lidhu me ne

Mix

Selena Gomez dhe Hailey Bieber dëshmojnë se nuk ka dramë mes tyre teksa pozojnë së bashku për foto: ‘Plot Twist’

Selena Gomez dhe Hailey Bieber dëshmojnë se nuk ka dramë mes tyre

Hailey Bieber pozoi e lumtur me Selena Gomez në Academy Museum of Motion Pictures, ku të dyja ishin të pranishme të shtunën. Me fotot që bënë xhiron e rrjetit, vajzat hodhën poshtë thashethemet se ishin grindur për marrëdhëniet e tyre me Justin Bieber.

Selena Gomez dhe Hailey Bieber dëshmojnë se nuk ka dramë mes tyre

Hailey dhe Gomez jo vetëm që buzëqeshën para kamerave, por ato ndanë edhe një përqafim të ëmbël të kapur nga fotografi Tyrell Hampton. Fotot vijnë pas paraqitjes së fundit të Hailey-t në podkastin “Call Her Daddy”, ku ajo sqaroi se mes saj dhe Gomez nuk ka asnjë armiqësi.

Selena Gomez dhe Hailey Bieber dëshmojnë se nuk ka dramë mes tyre

Madje, Hailey konfirmoi se kishte folur me Gomez që kur u martua me Justin, në shtator 2018, dhe përsëriti se nuk ka “asnjë dramë” mes tyre.

MË TEPËR

Radar7 orë më herët

Rama ka futur thika pas shpine ndaj Kosovës në mënyrë të vazhdueshme

Berisha jashtë Parlamentit ndërkohë që flet kryeministri: Rama ka futur thika pas shpine ndaj Kosovës në mënyrë të vazhdueshme Ish-kryeministri...

Mix7 orë më herët

Çfarë është Flaka e Përjetshme në Chestnut Ridge?

Edhe pse që fëmijë na kanë mësuar se uji e shuan zjarrin, në Shtetet e Bashkuara ekziston një ujëvarë brenda së...

Mix8 orë më herët

Jennifer Lopez, këngë dedikuar Ben Affleck

Jennifer Lopez zbuloi së fundmi se do të publikojë këngë dedikuar Ben Affleck. Përmes rrjetit social,Instagram, Jennifer  ndau listën e këngëve...

Mix8 orë më herët

Zgjoheni çdo ditë me sklepa në sytë tuaj? Ja çfarë tregojnë ato për shëndetin

Një grumbullim i papastërtive në cepin e syrit ose tek qerpikët është normale, por një ndryshim në ngjyrë, konsistencë ose...

Mix1 ditë më herët

Elon Musk mund të prodhojë një smartphone nëse Apple e Google bllokojnë Twitter-in

Shefi i Twitter-it, Elon Musk ka thënë se është i hapur për të krijuar smartfonin e tij ‘alternativ’ në rast...

Mix1 ditë më herët

Njeriu më i pasur i Azisë, Gautam Adani shpall ambicien për një media globale

  Gautam Adani dëshiron të krijojë një markë globale lajmesh në shenjë të ndikimit në rritje dhe ambicies ndërkombëtare të...

Mix1 ditë më herët

Elon Musk: Nuk e mbështes Trump në presidenciale, jam me DeSantis!

Teksti i mesazhit është bërë publik si pjesë e një beteje ligjore mes Musk dhe ‘Ars Technica’ Vetëm para pak...

Mix1 ditë më herët

Obeziteti tek fëmijët shkakton pubertet të hershëm, rrezik për sëmundje të rënda

Nëse fëmijët në moshën tre vjeçare kanë peshë të tepërt trupore, ka mundësi që në moshën nëntë vjeçare të hyjnë...

Mix1 ditë më herët

Kjo stërvitje për muskujt e barkut është e shkurtër, por kaq efektive!

PHOTO CREDITS: SKINNY MS Trajnerët shpesh sugjerojnë një rutinë fitnesi jo të njëtrajtshme. Ideja për ta bërë shumëllojshmërinë një pjesë të...

Radar1 ditë më herët

Sot bëhen tre vite nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit të 2019-ës, ku humbëm 51 jetë

Kjo e shtunë shënon 3-vjetorin e tërmetit tragjik, që tronditi vendin mëngjesin e 26 nëntorit të vitit 2019, duke i marrë...

Facebook