Lidhu me ne

Mix

3 shenjat e zodiakut që mund t’ju mashtrojnë me zgjuarsi

3 shenjat e zodiakut që mund t'ju mashtrojnë me zgjuarsi

Disa njerëz kanë potencialin për t’ju manipuluar me gënjeshtrat e tyre dhe mund të luajnë me mendjen tuaj. Mendja e njerëzve të tillë është gjithmonë e mbushur me planifikim dhe komplot dhe ata marrin vetëm vendime që janë të mira për veten e tyre, ndërkohë që ju mashtrojnë me zgjuarsi.

Ja shenjat e zodiakut që mund të jenë të tillë:

Binjakët

Binjakët njihen si gënjeshtarë dhe mashtrues. Këtyre shenjave ju intereson vetëm miëqënia e tyre dhe nuk kanë turp ta pranojnë këtë fakt dhe madje janë në gjendje të justifikojnë gënjeshtrat e tyre.

Gaforrja

Është natyra e Gaforreve që të ekzagjerojnë gjërat dhe të tregojnë dhimbjen e tyre në një nivel të gjerë vetëm për të fituar simpati dhe për të përmbushur motivet e tyre.

Akrepi

Akrepat janë në gjendje të përdorin sekretet personale të njerëzve dhe do t’i shantazhojnë për të përmbushur kërkesat e tyre. Mendoni dy herë përpara se të futeni në kurth në bisedat e ëmbla të një Akrepi.

MË TEPËR

Radar8 orë më herët

Rama ka futur thika pas shpine ndaj Kosovës në mënyrë të vazhdueshme

Berisha jashtë Parlamentit ndërkohë që flet kryeministri: Rama ka futur thika pas shpine ndaj Kosovës në mënyrë të vazhdueshme Ish-kryeministri...

Mix8 orë më herët

Çfarë është Flaka e Përjetshme në Chestnut Ridge?

Edhe pse që fëmijë na kanë mësuar se uji e shuan zjarrin, në Shtetet e Bashkuara ekziston një ujëvarë brenda së...

Mix8 orë më herët

Jennifer Lopez, këngë dedikuar Ben Affleck

Jennifer Lopez zbuloi së fundmi se do të publikojë këngë dedikuar Ben Affleck. Përmes rrjetit social,Instagram, Jennifer  ndau listën e këngëve...

Mix8 orë më herët

Zgjoheni çdo ditë me sklepa në sytë tuaj? Ja çfarë tregojnë ato për shëndetin

Një grumbullim i papastërtive në cepin e syrit ose tek qerpikët është normale, por një ndryshim në ngjyrë, konsistencë ose...

Mix1 ditë më herët

Elon Musk mund të prodhojë një smartphone nëse Apple e Google bllokojnë Twitter-in

Shefi i Twitter-it, Elon Musk ka thënë se është i hapur për të krijuar smartfonin e tij ‘alternativ’ në rast...

Mix1 ditë më herët

Njeriu më i pasur i Azisë, Gautam Adani shpall ambicien për një media globale

  Gautam Adani dëshiron të krijojë një markë globale lajmesh në shenjë të ndikimit në rritje dhe ambicies ndërkombëtare të...

Mix1 ditë më herët

Elon Musk: Nuk e mbështes Trump në presidenciale, jam me DeSantis!

Teksti i mesazhit është bërë publik si pjesë e një beteje ligjore mes Musk dhe ‘Ars Technica’ Vetëm para pak...

Mix1 ditë më herët

Obeziteti tek fëmijët shkakton pubertet të hershëm, rrezik për sëmundje të rënda

Nëse fëmijët në moshën tre vjeçare kanë peshë të tepërt trupore, ka mundësi që në moshën nëntë vjeçare të hyjnë...

Mix1 ditë më herët

Kjo stërvitje për muskujt e barkut është e shkurtër, por kaq efektive!

PHOTO CREDITS: SKINNY MS Trajnerët shpesh sugjerojnë një rutinë fitnesi jo të njëtrajtshme. Ideja për ta bërë shumëllojshmërinë një pjesë të...

Radar1 ditë më herët

Sot bëhen tre vite nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit të 2019-ës, ku humbëm 51 jetë

Kjo e shtunë shënon 3-vjetorin e tërmetit tragjik, që tronditi vendin mëngjesin e 26 nëntorit të vitit 2019, duke i marrë...

Facebook