Lidhu me ne

Mix

3 shenjat e zodiakut që mund t’ju mashtrojnë me zgjuarsi

3 shenjat e zodiakut që mund t'ju mashtrojnë me zgjuarsi

Disa njerëz kanë potencialin për t’ju manipuluar me gënjeshtrat e tyre dhe mund të luajnë me mendjen tuaj. Mendja e njerëzve të tillë është gjithmonë e mbushur me planifikim dhe komplot dhe ata marrin vetëm vendime që janë të mira për veten e tyre, ndërkohë që ju mashtrojnë me zgjuarsi.

Ja shenjat e zodiakut që mund të jenë të tillë:

Binjakët

Binjakët njihen si gënjeshtarë dhe mashtrues. Këtyre shenjave ju intereson vetëm miëqënia e tyre dhe nuk kanë turp ta pranojnë këtë fakt dhe madje janë në gjendje të justifikojnë gënjeshtrat e tyre.

Gaforrja

Është natyra e Gaforreve që të ekzagjerojnë gjërat dhe të tregojnë dhimbjen e tyre në një nivel të gjerë vetëm për të fituar simpati dhe për të përmbushur motivet e tyre.

Akrepi

Akrepat janë në gjendje të përdorin sekretet personale të njerëzve dhe do t’i shantazhojnë për të përmbushur kërkesat e tyre. Mendoni dy herë përpara se të futeni në kurth në bisedat e ëmbla të një Akrepi.

MË TEPËR

Mix2 ditë më herët

Infeksionet e veshit, faktet dhe zgjidhjet e mira natyrale

Infeksionet e veshit kanë tendencë të ndodhin më shumë në vjeshtë dhe në dimër sepse problemet shëndetit, si të ftohtit...

Mix2 ditë më herët

3 lloje të ndryshme të dhimbjeve të fytit/ Mënyra më e mirë për të trajtuar secilën prej tyre

Foto ilustruese Nëse keni një rast të dhimbjes së fytit, kjo mund të nënkuptojë se është e dhimbshme për të gëlltitur,...

Mix2 ditë më herët

Shkrimi origjinal i David Bowie për dy tekste këngësh del në ankand për 100 mijë paund

Fleta me tekstin e David Bowie që ka dalë në ankand Fleta e teksteve të shkruara me dorë të këngëtarit...

Mix2 ditë më herët

Gigi Hadid reagon sërish për Palestinën

Modelja Gigi Hadid, me prejardhje nga Palestina ka shprehur swrish mbështetjen për vendin e saj pas sulmeve nga qeveria Izraelite....

Mix3 ditë më herët

A e dini sa kushton një veshkë, mëlçia apo zemra? Ja lista e plotë me çmimet e organeve të trupit

Nuk është praktikë e pa dëgjuar transplanti i organeve. Mirëpo gjetja e organit, e aq më tepër përputhshmëria e tij...

Mix3 ditë më herët

Poezi për Atdheun nga Asdreni

Me vite jam larguar,i dashur Atdhe,por nuk të kam harruar,se shumë i ëmbël je. Kjo zemra më këndonpër ty, o...

Mix4 ditë më herët

Sa ditë është normale vonesa e menstruacioneve ( ciklit menstrual )

Kur cikli menstrual paralajmëron probleme me shëndetin Ciklet menstruale “normale” ndryshojnë nga një grua/vajzë tek tjetra. Një sërë faktorësh mund...

Mix4 ditë më herët

Pse ndodh vonesa e ciklit menstrual dhe a nënkupton kjo vetëm shtatzaninë?

Kur ndodhin vonesa të ciklit menstrual, menjëherë fillon paniku për një shtatzani të mundshme. Por, përpiquni të mos shqetësoheni shumë...

Mix4 ditë më herët

Vonesa e ciklit / Sa mund të vonojë një cikël menstrual?

Nëse nuk keni ndonjë gjendje të njohur që ndikon në ciklin menstrual, periudha menstruale duhet të fillojë brenda 21 deri...

Mix6 ditë më herët

Brad Pitt dëshiron të bëjë një film për jetën e Britney Spears!

Ende pa bërë një muaj, libri më i shitur i kujtimeve të Britney Spears, “The Woman in Me”, është në...

Facebook