Lidhu me ne

Kioske

Dikush po shante Flamur Nokën, vetë nuk ishte më i mirë !

Koment nga Podiumi.com

Flamur Noka | Facebook

Te kafja e mëngjesit disa burra po bënin bisedë politike me zë të larte sic e kanë zakon shqiptarët.

Njëri nga ata po numëronte skandalet e qeverisë

Tjetri po e mbronte qeverinë me idenë se s’ka kush të vijë

– Jo po të vijë Flamur Noka ! – thoshte zotria. Ku numëroi edhe një numër sharjesh për Flamurin

Nga kureshtja ktheva kokën për të parë fytyrën e zotërisë në fjalë

Pashë që zotëria nuk i afrohej askund Flamurit as nga bukuria e as nga ndonjë gjë tjetër. Nuk ishte më i mirë se Flamuri në asnjë aspekt, por shante Flamurin.

Për më tepër që një parti politike nuk është vetëm Flamur Noka, në rast se nuk të pëlqen Flamuri.

Për më tepër që Flamuri është një zyrtar i papërfolur për korrupsion. Eshtë punëtor, burrë i fjalës dhe bujar si njeri. Cilësi që nuk i gjen aq kollaj te ndonjë politikan i krahut rilindas.

Kujt nuk i pëlqen Flamur Noka ezoftë Taulant Ballën

MË TEPËR

Radar7 orë më herët

Rama ka futur thika pas shpine ndaj Kosovës në mënyrë të vazhdueshme

Berisha jashtë Parlamentit ndërkohë që flet kryeministri: Rama ka futur thika pas shpine ndaj Kosovës në mënyrë të vazhdueshme Ish-kryeministri...

Mix7 orë më herët

Çfarë është Flaka e Përjetshme në Chestnut Ridge?

Edhe pse që fëmijë na kanë mësuar se uji e shuan zjarrin, në Shtetet e Bashkuara ekziston një ujëvarë brenda së...

Mix7 orë më herët

Jennifer Lopez, këngë dedikuar Ben Affleck

Jennifer Lopez zbuloi së fundmi se do të publikojë këngë dedikuar Ben Affleck. Përmes rrjetit social,Instagram, Jennifer  ndau listën e këngëve...

Mix7 orë më herët

Zgjoheni çdo ditë me sklepa në sytë tuaj? Ja çfarë tregojnë ato për shëndetin

Një grumbullim i papastërtive në cepin e syrit ose tek qerpikët është normale, por një ndryshim në ngjyrë, konsistencë ose...

Mix1 ditë më herët

Elon Musk mund të prodhojë një smartphone nëse Apple e Google bllokojnë Twitter-in

Shefi i Twitter-it, Elon Musk ka thënë se është i hapur për të krijuar smartfonin e tij ‘alternativ’ në rast...

Mix1 ditë më herët

Njeriu më i pasur i Azisë, Gautam Adani shpall ambicien për një media globale

  Gautam Adani dëshiron të krijojë një markë globale lajmesh në shenjë të ndikimit në rritje dhe ambicies ndërkombëtare të...

Mix1 ditë më herët

Elon Musk: Nuk e mbështes Trump në presidenciale, jam me DeSantis!

Teksti i mesazhit është bërë publik si pjesë e një beteje ligjore mes Musk dhe ‘Ars Technica’ Vetëm para pak...

Mix1 ditë më herët

Obeziteti tek fëmijët shkakton pubertet të hershëm, rrezik për sëmundje të rënda

Nëse fëmijët në moshën tre vjeçare kanë peshë të tepërt trupore, ka mundësi që në moshën nëntë vjeçare të hyjnë...

Mix1 ditë më herët

Kjo stërvitje për muskujt e barkut është e shkurtër, por kaq efektive!

PHOTO CREDITS: SKINNY MS Trajnerët shpesh sugjerojnë një rutinë fitnesi jo të njëtrajtshme. Ideja për ta bërë shumëllojshmërinë një pjesë të...

Radar1 ditë më herët

Sot bëhen tre vite nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit të 2019-ës, ku humbëm 51 jetë

Kjo e shtunë shënon 3-vjetorin e tërmetit tragjik, që tronditi vendin mëngjesin e 26 nëntorit të vitit 2019, duke i marrë...

Facebook