Lidhu me ne

Kioske

Te kërkosh nga Berisha çdo gjë, dhe nga vetja asgjë !

Koment nga Podiumi.com

Berisha: Rama gjenerator negativiteti, firmos vetëm shkatërrime dhe

Pse Berisha nuk bën protesta ?!

Pse Berisha nuk bashkon PD-në ?!

Kur e bashkon, pse e bashkoi ?!

Pse Berisha bëri këtë gjë në filan vit ?!

Pse Berisha nuk bën këtë ?!

Harrojnë që kryeministër është Edi Rama

700 pyetje dhe kërkesa çdo ditë për Berishën

Asnjë pyetje apo kërkesë llogarie Edi Ramës, shkaktarit numër një të gjendjes ku ndodhet vendi.

Berisha nuk është magjistar, të bëjë çudira

Nëse vendi ka marrë për keq në mënyre të pa kthim duhet të alarmojë secilin dhe jo vetëm Berishën

Askush nuk ka qenë dhe është më aktiv se Berisha në mbrotje të interesit qytetar dhe kombëtar

Por puna është që secili prej nesh të bëjë diçka

Të reagojë sadopak

Se çmimet e larta po mbysin secilin njësoj

Nafta e lartë vlen për secilin njësoj

Pasiguria etj

Prandaj jo vetëm Berisha por secili prej nesh duhet të reagojë sipas mundësive

Sepse çdo ditë në pushtet e Edi Ramës dhe shpurës së tij, është shkatërrim për vendin dhe individin.

Pa asnjë dyshim !

MË TEPËR

Mix17 orë më herët

Elon Musk mund të prodhojë një smartphone nëse Apple e Google bllokojnë Twitter-in

Shefi i Twitter-it, Elon Musk ka thënë se është i hapur për të krijuar smartfonin e tij ‘alternativ’ në rast...

Mix17 orë më herët

Njeriu më i pasur i Azisë, Gautam Adani shpall ambicien për një media globale

  Gautam Adani dëshiron të krijojë një markë globale lajmesh në shenjë të ndikimit në rritje dhe ambicies ndërkombëtare të...

Mix19 orë më herët

Elon Musk: Nuk e mbështes Trump në presidenciale, jam me DeSantis!

Teksti i mesazhit është bërë publik si pjesë e një beteje ligjore mes Musk dhe ‘Ars Technica’ Vetëm para pak...

Mix19 orë më herët

Obeziteti tek fëmijët shkakton pubertet të hershëm, rrezik për sëmundje të rënda

Nëse fëmijët në moshën tre vjeçare kanë peshë të tepërt trupore, ka mundësi që në moshën nëntë vjeçare të hyjnë...

Mix20 orë më herët

Kjo stërvitje për muskujt e barkut është e shkurtër, por kaq efektive!

PHOTO CREDITS: SKINNY MS Trajnerët shpesh sugjerojnë një rutinë fitnesi jo të njëtrajtshme. Ideja për ta bërë shumëllojshmërinë një pjesë të...

Radar20 orë më herët

Sot bëhen tre vite nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit të 2019-ës, ku humbëm 51 jetë

Kjo e shtunë shënon 3-vjetorin e tërmetit tragjik, që tronditi vendin mëngjesin e 26 nëntorit të vitit 2019, duke i marrë...

Radar21 orë më herët

Policia nuk lejoi protestën e 6 dhjetorit, reagon Berisha: Do vërshojmë në shesh, refuzimi është i paqenë

Kreu i PD, Sali Berisha ka reaguar pasi Policia e Tiranës refuzoi kërkesën e PD për zhvillimin e protestës së...

Radar24 orë më herët

Protesta paqësore e 6 dhjetorit, BE e mbështet, Rama në panik kërkon ta bllokojë me polici

Protesta e 6 dhjetorit, BE e mbështet, Rama në panik kërkon ta bllokojë me polici Në shkresën e policisë drejtuar...

Radar24 orë më herët

Balla është përgjuar më shumë se 48 orë, gjykata urdhëroi të fshihet serveri në Prokurori

Lala: Balla është përgjuar më shumë se 48 orë, gjykata urdhëroi të fshihet serveri në Prokurori Gazetarja Klodiana Lala deklaroi...

Mix24 orë më herët

10 veprime që e shkatërrojnë totalisht takimin e parë

Le të jemi të sinqertë, takimi i parë nuk është diçka e lehtë. Harrojeni fjalën ‘Ji vetvetja’. Të paktën takimi...

Facebook