Lidhu me ne

Sport

Ronaldo zbulon dhuratën unike që mori për transferimin në Arabinë Saudite (FOTO)

Ronaldo zbulon dhuratën unike që mori për transferimin në Arabinë Saudite

Cristiano Ronaldo mori dhuratë një orë unike me vlerë rreth 800 mijë dollarë në shenjë mirënjohje për transferimin e tij në skuadrën e Arabisë Saudite Al-Nassr. Sulmuesi portugez u transferua në Lindjen e Mesme për 175 mijë paundë në vit.

Ronaldo zbulon dhuratën unike që mori për transferimin në

Ora e veçantë “Jacob and Co” iu dhurua 37-vjeçarit portugez. Ajo ka një sfond jeshil si flamuri i Arabisë Saudite, ndërsa ka 338 gurë të çmuar, jashtëzakonisht të rrallë, ndërsa është me arë të bardhë 18 karat.

Ronaldo zbulon dhuratën unike që mori për transferimin në

Ronaldo ka një koleksion të jashtëzakonshëm orësh me vlerë 5 milionë paundë, më e shtrenjta një nga Franck Muller me diamant prej 1,6 milionë paundë.

MË TEPËR

Mix14 orë më herët

3 shenjat më gënjeshtare të zodiakut

Ata nuk kanë asnjë ndjenjë. Foto ilustruese PESHORJA Peshorja dhe sharmi i tyre shkojnë dorë për dore. Por kini kujdes...

Mix14 orë më herët

Rrëfehet Dakota Johnson; Çfarë zbuloi aktorja për skenat e dashurisë në “50 Shades of Grey”?

Rrëfehet Dakota Johnson; Çfarë zbuloi aktorja për skenat e dashurisë në “50 Shades of Grey”? Skena e vështirë, të brendshmet...

Radar14 orë më herët

“Gjueti shtrigash”, Donald Trump kritikon prokurorët që po kryejnë hetime ndaj tij

Ish presidenti Donald Trump shfrytëzoi takimin e parë me mbështetësit në kuadër të fushatës presidenciale për zgjedhjet e vitit 2024...

Mix14 orë më herët

Arrestohet aktori i Creed III. Jonathan Majors akuzohet se sulmoi një grua

Aktori i Creed III, Jonathan Majors, është arrestuar me akuza për mbytje, sulm dhe ngacmim. Departamenti i Policisë së Nju...

Mix14 orë më herët

Quinoa, superushqimi i astronautëve që ndalon plakjen

Me origjinë nga Peruja dhe e përhapur ndërkombëtarisht, quinoa është shumë e mirë për shëndetin dhe mund të përfshihet në...

Mix14 orë më herët

​Ushqimet që preferojnë futbollistët / Super ushqimi i “yjeve” të futbollit

Lojtarët e futbollit po i japin rëndësi të madhe ushqimit. Prej disa muajsh është e zakonshme të flitet për superushqimet....

Mix14 orë më herët

Mjeshtrat e Feng Shui tregojnë ritualin e lashtë për të tërhequr dashurinë

Në Feng Shui, fusha e marrëdhënieve romantike dhe dashurisë është shumë e rëndësishme. Përveç simboleve të njohura, që aktivizojnë zonën e...

Mix14 orë më herët

Ja pse një gruaje i duhen takat e larta!

Nëse jeni një grua që vesh taka të larta çdo ditë në punë, dikush që i vesh ato vetëm në...

Mix14 orë më herët

Përse Laura Pausini zgjodhi një unazë martese të zezë

Pas më shumë se 17 vitesh bashkë, Laura Pausini vendosi të kurorëzonte dashurinë me Paolon, me të cilin ka edhe...

Mix14 orë më herët

Harry Styles dhe Emily Ratajkowski janë çifti më i ri i showbizit

Harry Styles dhe Emily Ratajkowski janë bashkë. Të dy janë fotografuar në rrugët e Tokios duke shkëmbyer puthje pasionante. Lajmi...

Facebook