Lidhu me ne

Mix

Gigi Hadid nuk është kunder lidhjes së Zayn Malik me Selena Gomez

Pas aludimeve se Zayn Malik dhe Selena Gomez janë duke u takuar me njëri-tjetrin,  fansat kanë qenë kurioz lidhur me ndjenjat e Gigi Hadid për këtë situatë.

Një burim i tha së fundmi  Us Weekly se Hadid është plotësisht mbështetëse ndaj çiftit të ri. “Gigi nuk ka asnjë problem me Zayn që takohet,” tha burimi i brendshëm. “Për sa kohë që ai është i lumtur dhe i qëndrueshëm dhe vazhdon të jetë një baba i mirë me vajzën e tyre Khai, ajo nuk e ka problem nëse ai krijon lidhje.” Burimi vazhdoi të thoshte se Gigi nuk ka më ndjenja për Malik, dhe po “argëtohet” duke patur takime me persona të tjerë. Dyshja kanë mbetur bashkëprindër të shkëlqyer dhe duket se kanë një marrëdhënie miqësore.

Entertainment Tonight raportoi se Gomez dhe Malik u panë  duke puthur” gjatë një takimi në New York City të enjten, më 23 mars. Një person në vendngjarje i tha ET, “Selena dhe Zayn dolën në SoHo në Nju Jork mbrëmë rreth orës 22:30. Ata ecnin të kapur për dore dhe po putheshin. Shumica e stafit të restorantit dhe vizitorëve nuk i vunë re. Dukej sikur ishin rehat së bashku dhe ishte e qartë se ishte një takim.”

Nga ana tjetër Hadid së fundmi ka qenë e lidhur në mënyrë romantike me Leonardo DiCaprio pasi ata u panë duke u shoqëruar në shtator 2022 gjatë Javës së Modës në Nju Jork. Marrëdhënia dukej se u prish gjatë pushimeve pasi Hadid shkoi në shtëpi për të kaluar kohë me Khai dhe DiCaprio u nis për pushime. Por ata janë parë sërish bashkë në shkurt të këtij viti, duke ndezur thashethemet për pajtim.

MË TEPËR

Mix7 orë më herët

E thonë ekspertët: Burrat nuk duhet të urinojnë në këmbë, ja disa rreziqe shëndetësore

Stili i urinimit mund të jetë një rrezik për shëndetin, sipas ekspertëve. Ndërsa gratë priren të ulen kur përdorin tualetin,...

Mix7 orë më herët

Emra Musliman për djem dhe kuptimi i tyre

Abdullah (ar) adhurues i ZotitAbdulatif (ar) adhurues i Zotit (ledhatues)Abdulaziz (ar) adhurues i Zotit FuqiploteAbdulbaki (ar) adhurues i Zotit te...

Mix7 orë më herët

Zbulohet e ardhmja e Zendaya dhe Tom Holland në ‘Spider-Man’

Filmi i katërt i Spider-Man do të jetë një hit. Çifti Tom Holland dhe Zendaya do të jenë sërish pjesë...

Radar7 orë më herët

Shantazhi i kryeministrit me çmimin e energjisë

Qëllimi i vërtetë i kryeministrit është të frikësojë qytetarët dhe më pas t’u shfaqet atyre si shpëtimtari që nuk rriti...

Mix7 orë më herët

Thuhet se dashi, luani, dhe peshorja nuk dinë të kursejnë

Është fundi i muajit dhe shumë prej jush ndoshta nuk i kanë gjërat edhe aq mirë me paratë, por sipas...

Mix7 orë më herët

Sa javë zgjat një shtatzani normale?

Kohëzgjatja e një shtatzanie normale mund të jetë nga 37 deri në 42 javë. Kështu që ju keni një interval kohe...

Mix8 orë më herët

Këto ushqime mund të ndikojnë keq në gjumin tuaj

Nëse nuk keni një gjumë të mirë dhe të rehatshëm atëherë nuk do të flini si duhet, një gjumë jo...

Mix20 orë më herët

Çfarë tregojnë flokët për shëndetin tënd?

Është e mrekullueshme se si çdo pjesë e trupit tonë është e lidhur me tjetrën. Kur njëra s’është në ekuilibrin...

Mix20 orë më herët

Ndoshta nuk e keni ditur, por këto USHQIME i shkaktojnë aromë të keqe të trupit!

Ju mund të keni provuar çdo deodorant dhe sapun për të mbajtur nën kontroll erën e trupit tuaj, por kjo...

Mix20 orë më herët

Pse duhet ta lani orizin para se ta gatuani ?!

Është një nga opsionet më të njohura për pjatat e shpejta. Bëhet fjalë për orizin, një nga ushqimet më elementare...

Facebook