Lidhu me ne

Mix

Nënë për herë të tretë? Kylie Jenner zbulon planet për të ardhmen


A do ketë motra dhe vëllezër të tjerë për Stormi dhe Aire?

Kësaj pyetje iu është përgjigjur Kylie Jenner, e cila la të kuptohet për planet e saj të ardhshme familjare, teksa ishte në kopertinën e ‘Hommegirls’. Ajo deklaroi se nuk ka një “numër ideal në mendje”.

Ylli i “Kardashians”, e cila kohët e fundit ndezi thashethemet për romancë me Timothée Chalamet , theksoi se nuk e ka menduar shumë gjatë nëse do të bëhet nënë.

25-vjeçarja shpjegoi: “Disa gra e bëjnë këtë. … Unë mendoj se çfarëdo që të ndodhë është menduar të ndodhë. Nëse gjërat janë shkruar për ne do ndodhë’

“Unë … ndihem shumë në kontroll të jetës dhe vendimeve të mia,” vazhdoi ajo.

Kylie është nëna e dy fëmijëve, Stormi , 5-vjeçare dhe djalin Aire 1-vjeç.

“Është një bekim i tillë që kam qenë në gjendje të jetoj dhe të përjetoj kaq shumë në një moshë kaq të re. Unë kam dy fëmijë. Unë jam 25. Sinqerisht, nuk kam qenë kurrë më e lumtur.”

MË TEPËR

Radar3 orë më herët

Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion

Berisha: Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion Kryetari demokrat, Sali Berisha, vazhdoi akuzat ndaj Ilir...

Mix3 orë më herët

Harrison Ford: Mund të kisha qenë prind më i mirë

Në moshën 80-vjeçare, ikona e Hollivudit, Harrison Ford, reflekton mbi mundësinë e tij për të qenë një prind më i...

Mix10 orë më herët

Si të kuptojmë nëse mishi që blejmë është i freskët…

Mishi i freskët në dyqane mund të jetë i vështirë për t’u identifikuar, veçanërisht nëse është i bluar. Megjithatë, ju...

Mix10 orë më herët

Sa është euro sot, po dollari ?!

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera Kursi zyrtar i këmbimit...

Mix10 orë më herët

Bryan Cranston: Do largohem nga aktrimi

Bryan Cranston tashmë mund të imagjinojë se si do të duket jeta në vitin 2026, duke i thënë GQ se ai dhe...

Radar10 orë më herët

Tashmë i Papërshtatshëm për të ndërmjetësuar diçka mes Serbisë dhe Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar sot në një intervistë për “France24” se një ndër arsyet pse ka aktualisht...

Radar11 orë më herët

Lëreni të zvarritet këtë!

Në PD-në e vogël me vulë kanë ndodhur ca sherre. Ka hyrë Lulzim Basha me ca të hurit e të...

Mix11 orë më herët

Origjina e masturbimit

Biologët evolucionarë kanë gjurmuar origjinën e masturbimit tek paraardhësit e njeriut dhjetëra miliona vjet më parë. Gjetjet dolën nga ajo...

Kryesore11 orë më herët

Plani i Bashës për zgjedhjet 2025: Do që të bëhet deputet dhe të hyjë në qeveri me Ramën

Fotomontazh: Sejamini-Basha Analisti Neritan Sejamini deklaroi në emisionin “Të Paekspozuarit” se plani i Bashës që ka nisur me rizgjedhjen në...

Mix11 orë më herët

Jennifer Aniston zbulon komplimentin që urren të dëgjojë: Nuk e duroj dot

Jennifer Aniston ka marrë komplimente të panumërta gjatë gjithë karrierës së saj, por së fundmi ka shprehur “neveri” për diçka...

Facebook