Lidhu me ne

Mix

Shumë e dobët: Victoria Beckham shqetëson fansat me fotot e fundit te saj!

Dieta e Victoria Beckham tashmë është legjendare: Ajo thuhet se konsumon  vetëm me perime të ziera në avull. Ndonëse e vërteta mund të mos jetë saktësisht kështu, linjat e këngëtares së kthyer në stiliste tregojnë se ajo ndjek vërtet një regjim tejet të rreptë, edhe pse ne ditëlindjen e saj bëri një përjashtim të vogël dhe hëngri një fetë torte. 

Victoria e ruan “siluetën e saj zero” me një dietë drastike, por edhe me një program të rreptë fitnesi. Ylli zbuloi për fansat e saj në Instagram se aktualisht po kalon një periudhë ku dëshiron të jetë më e fortë dhe po punon për masën muskulore. 

“Bëj çdo ditë seanca fitnesi, të cilat i ndryshoj për të punuar në pjesë të ndryshme të trupit. Sot po bëj ushtrime të forcës në pjesën e sipërme të trupit të kombinuara me disa ushtrime rezistence”, u tha ajo fansave. Për të pasur energji,  Victoria konsumon një shake proteinash me bazë hirrën, së bashku me një banane dhe një grusht bishtajoresh. Edhe pse ndjekësit janë shprehur të shqetësuar nga pamja e saj e thonë se është dobësuar shumë, ajo vetë duket e kënaqur.  

Stilistja, që sapo mbushi 49 vjec po merr masa kundër plakjes dhe së fundi zbuloi se kishte bërë një trajtim të lëkurës me lazer që i kushtoi rreth 2000 euro. Victoria foli për trajtimin e saj jo-kirurgjikal me një mjek estetist të famshëm në një video të postuar në rrjetet sociale, ku ai e siguroi e ajo “nuk do të plaket”. 

MË TEPËR

Mix10 orë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix10 orë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix10 orë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix10 orë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix10 orë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix12 orë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix12 orë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix12 orë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix12 orë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix12 orë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook