Lidhu me ne

Mix

Janë plot energji pozitive! Shenjat e horoskopit që janë më argëtueset


Dashi

Dashit i pëlqen të takojnë njerëz të rinj dhe janë plot angazhime. Ata gjithmonë duken sikur po kalojnë një kohë të mirë dhe një nga arsyet është fakti se u pëlqen të fillojnë diçka që rrallë e përfundojnë. Kështu, ata marrin gjëra argëtuese nga jeta dhe përgjegjësitë injorohen.

Binjakët

Të admiruar në shoqëri sepse janë gjithmonë të gatshëm për veprim. Megjithatë, ka një karakteristikë paksa më pak tërheqëse të Binjakëve, pasi zemërohen për diçka që tingëllon mirë për momentin, dhe më pas do të ndryshojnë mendje kur të kthjellohen.

Luani

Luani ka aftësinë të bëjë pastrimin e banesës dhe larjen e rrobave, aktivitete jashtëzakonisht argëtuese. Kjo shenjë e zodiakut thjesht di të bëjë më të mirën nga gjithçka, edhe nëse janë gjërat më të mërzitshme.

Shigjetari

Aventurat janë ato që i shtyjnë Shigjetarin, ndaj do t’i kërkojnë në çdo aktivitet. Entuziazmi i tyre do t’i bëjë edhe gjërat më të zakonshme jashtëzakonisht argëtuese dhe do t’ju çojë në vende që nuk keni ëndërruar se do të ishit.

MË TEPËR

Radar1 orë më herët

Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion

Berisha: Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion Kryetari demokrat, Sali Berisha, vazhdoi akuzat ndaj Ilir...

Mix2 orë më herët

Harrison Ford: Mund të kisha qenë prind më i mirë

Në moshën 80-vjeçare, ikona e Hollivudit, Harrison Ford, reflekton mbi mundësinë e tij për të qenë një prind më i...

Mix9 orë më herët

Si të kuptojmë nëse mishi që blejmë është i freskët…

Mishi i freskët në dyqane mund të jetë i vështirë për t’u identifikuar, veçanërisht nëse është i bluar. Megjithatë, ju...

Mix9 orë më herët

Sa është euro sot, po dollari ?!

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera Kursi zyrtar i këmbimit...

Mix9 orë më herët

Bryan Cranston: Do largohem nga aktrimi

Bryan Cranston tashmë mund të imagjinojë se si do të duket jeta në vitin 2026, duke i thënë GQ se ai dhe...

Radar9 orë më herët

Tashmë i Papërshtatshëm për të ndërmjetësuar diçka mes Serbisë dhe Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar sot në një intervistë për “France24” se një ndër arsyet pse ka aktualisht...

Radar9 orë më herët

Lëreni të zvarritet këtë!

Në PD-në e vogël me vulë kanë ndodhur ca sherre. Ka hyrë Lulzim Basha me ca të hurit e të...

Mix9 orë më herët

Origjina e masturbimit

Biologët evolucionarë kanë gjurmuar origjinën e masturbimit tek paraardhësit e njeriut dhjetëra miliona vjet më parë. Gjetjet dolën nga ajo...

Kryesore10 orë më herët

Plani i Bashës për zgjedhjet 2025: Do që të bëhet deputet dhe të hyjë në qeveri me Ramën

Fotomontazh: Sejamini-Basha Analisti Neritan Sejamini deklaroi në emisionin “Të Paekspozuarit” se plani i Bashës që ka nisur me rizgjedhjen në...

Mix10 orë më herët

Jennifer Aniston zbulon komplimentin që urren të dëgjojë: Nuk e duroj dot

Jennifer Aniston ka marrë komplimente të panumërta gjatë gjithë karrierës së saj, por së fundmi ka shprehur “neveri” për diçka...

Facebook