Lidhu me ne

Kryesore

Disa konkluzione për rezultatin e zgjedhjeve – Podiumi.com

Rama nxjerr foton nga “bodrumi” i PS: Ne i studiojmë shifrat,

1- Votat janë blerë me lopatë. I kanë detyruar njerëzit të betohen në bibël dhe kuran pas pranimit të lekëve !

2- Blerja e votës ka filluar shumë kohë përpara, me lloj lloj makinacionesh !

3- Falja e bashkive në 2019 do jepte sesbën efektin e vet në këto zgjedhje .

4- Kryebashkiakët rilindas fillojnë dhe akumulojnë para për zgjedhjet e radhës që ditën e parë në zyrë.

5- Pjesëmarrja e ulët në zgjedhje tregon që një pjesë e mirë e popullatës mbi 18 vjeç nuk ndodhet në Shqipëri .

6 – Ilir Meta është shndërruar në Nard Ndokë, nuk ka më ndikim në elektorat, përkundrazi bashkimi me të, i le vend për alibi kundërshtarit

7- Primaret në Shqipëri janë akoma ide shumë e përparuar për shqiptarin inatçor. Që për inat të vjehrrës shkon me mullixhiun. Në shumicën e rasteve të humburit në primare kanë mbështetur kandidatin e PS

8 – Kur kandidati është i mirë çmonton çdo makinacion të pushtetit, rasti i Pukës përshembull

9 – Para zgjedhjeve propaganda mediatike e pushtetit nuk e njihte Berishën si kundërshtar, njihnin Alibeajn, ndërsa tani pas zgjedhjeve njohin vetëm atë.

10 – Në Shqipëri jemi në rrethanat e një grushti gradual shteti. Tashmë në këtë vend komandon një njeri i vetëm.

MË TEPËR

Mix22 orë më herët

Sekretet e një martese të lumtur

Ka nga ato çifte, që pas 10-15 vitesh martesë ia kanë dalë të qëndrojnë bashkë, të lumtur e të kënaqur. Po cili është çelësi për...

Mix23 orë më herët

Shenjat paralajmëruese të një marrëdhënie toksike

Shoqëria na ka mësuar të varemi emocionalisht nga partnerët tanë, kur, në fakt, një marrëdhënie e qëndrueshme duhet të përfshijë...

Mix23 orë më herët

5 sinjale që tregojnë një marrëdhënie toksike

Për fat të keq, ka njerëz që janë shumë kritik, negativë nga natyra, që do të thotë se ata nuk...

Mix23 orë më herët

Pse disa njerëz bien në dashuri menjëherë…

Është e lehtë të pëlqesh dikë, kur “ka kimi” se krijohet një magji e caktuar që shkakton tërheqjen. Le të...

Mix23 orë më herët

Sa ndikon stresi i nënës në shëndetin e fëmijës?

Një projekt i ri i krijuar nga “Lifecycle” ka pasur si qëllim pikërisht zbulimin e lidhjes së mundshme që mund...

Mix23 orë më herët

Si të shpëtoni nga mendimet negative?!

Jo rrallëherë ndodh që pronarët e bizneseve, të punojnë më shumë se sa duhet. Duke punuar dhe mbi 80 orë...

Mix23 orë më herët

15 thënie frymëzuese të Kobe Bryant, nga karriera e tij legjendare

Për të kujtuar Kobe Bryant, ju sjellim në vëmendje jetën dhe trashëgiminë e tij përmes thënieve të tij motivuese. Kobe...

Mix23 orë më herët

Sipas ekspertëve të shëndetit mendor, bëni këto 4 gjëra çdo ditë për të qenë më të lumtur dhe elastik mendërisht

“Njerëzit duhet të kuptojnë se të qenit “elastik mendërisht” do të thotë që po përjetoni diçka në një nivel të...

Sport23 orë më herët

10 muzetë më të mirë të futbollit në Europë

Më 14 qershor nisi në Gjermani, Kampionati Europian i Futbollit, Euro 2024. Është e vështirë të mos përfshihesh nga emocionet...

Mix23 orë më herët

Barcelona ndalon turistët e huaj të marrin apartamente me qira deri në vitin 2028

Barcelona, ​​një destinacion kryesor spanjoll për pushime, njoftoi se do të ndalojë marrjen me qira të apartamenteve për turistët deri...

Facebook