Lidhu me ne

Kioske

Edvin Rama hazretleri, ia ka gjetur paswordin këtij mileti !

Indrit Vokshi

Albanian Prime Minister Blasts Accusations of Italian Mafia Connections -  Exit - Explaining Albania

Edvin Sulltan, seriali më i ri në Tv Klan

Problemi është se Sulltan Edvin Rama hazretleri, ia ka gjetur paswordin këtij mileti. Iu flet frustrimeve të njerëzve.

Njerëzit duan tallje dhe poshtrim të njeriut, ai tall e poshtëron. Njerëzit e duan sundimtarin super-bos, të pasur e me pushtet e që kapardiset, ai ashtu bën paradë, si bosi i vendit. Ata që e konkurojnë duken si këta tek lagjja që skanë çfarë i bëjnë të fortit dhe nisin, o maskara, o hajdut, o të raftë pika, o të shtyptë makina, o drogaxhi, pi drogë pi, do e gjesh nga Zoti po hë..!

Mileti spektator nuk gjykon sulltanin por qesh me patetizmin e këtyre që e mallkojnë.

Edhe pak nuk do shfaqet më si kryeministër por do transmetohet si serial në televizor. Seriali më i ri: Edvin Sulltan.

MË TEPËR

Mix6 orë më herët

Ja cilat ushqime kanë magnez

13 ushqime që përmbajnë nivel të lartë magnezi Personat me diabet tip 2, tension të lartë të gjakut ose sëmundje...

Mix6 orë më herët

Vokswagen nuk është më konkurrues, nisin shkurtimet

Volkswagen ka nisur shkurtimet e punonjësve, pasi nuk rezulton më konkurruese. Programi i kursimit prej 10 miliardë eurosh (10.9 miliardë...

Mix7 orë më herët

Horoskopi për nesër

Dashi: Këtë javë, vendosmëria dhe përpjekjet tuaja nuk do të kalojnë pa u vënë re, gjë që mund të përkthehet në...

Mix7 orë më herët

Makina më e mirë e 2024/ Nga BMW seria 5 tek Toyota C-HR, 7 finalistet në garën e fortë

Me shpalljen e 7 finalistëve ka nisur numërimi mbrapsht për dhënien e një prej çmimeve më të rëndësishme në sektorin...

Mix7 orë më herët

Çorba e Hasit, receta tradicionale shqiptare trashëguar ndër shekuj

Çorba e Hasit është një ndër recetat më të vjetra, të trashëguara brez pas brezi të kuzhinës shqiptare, specialitet i...

Mix3 ditë më herët

Infeksionet e veshit, faktet dhe zgjidhjet e mira natyrale

Infeksionet e veshit kanë tendencë të ndodhin më shumë në vjeshtë dhe në dimër sepse problemet shëndetit, si të ftohtit...

Mix3 ditë më herët

3 lloje të ndryshme të dhimbjeve të fytit/ Mënyra më e mirë për të trajtuar secilën prej tyre

Foto ilustruese Nëse keni një rast të dhimbjes së fytit, kjo mund të nënkuptojë se është e dhimbshme për të gëlltitur,...

Mix3 ditë më herët

Shkrimi origjinal i David Bowie për dy tekste këngësh del në ankand për 100 mijë paund

Fleta me tekstin e David Bowie që ka dalë në ankand Fleta e teksteve të shkruara me dorë të këngëtarit...

Mix3 ditë më herët

Gigi Hadid reagon sërish për Palestinën

Modelja Gigi Hadid, me prejardhje nga Palestina ka shprehur swrish mbështetjen për vendin e saj pas sulmeve nga qeveria Izraelite....

Mix3 ditë më herët

A e dini sa kushton një veshkë, mëlçia apo zemra? Ja lista e plotë me çmimet e organeve të trupit

Nuk është praktikë e pa dëgjuar transplanti i organeve. Mirëpo gjetja e organit, e aq më tepër përputhshmëria e tij...

Facebook