Lidhu me ne

Mix

10 vendet që ia vlen t`i vizitosh në vjeshtë

10 vendet që ia vlen t`i vizitosh në vjeshtë

Mos u trishto për verën që iku. Vjeshta është gjithashtu e bukur për pushime. “Conde Nast Traveller” sugjeron 10 vende ku vjeshta është e veçantë dhe arsyen pse nuk duhet ta humbni!

Madeira në Portugali, e mirë për diellin e vonë

10 vendet që ia vlen t`i vizitosh në vjeshtë

Antwerp, Belgjikë, e mirë për shopping

10 vendet që ia vlen t`i vizitosh në vjeshtë

Amsterdam, i mirë për të kërcyer

10 vendet që ia vlen t`i vizitosh në vjeshtë

Zermatt, Zvicër, e mirë për ski pa pritur dimrin

10 vendet që ia vlen t`i vizitosh në vjeshtë

Wye Valley, Wales, më e mirë për të parë gjethet

10 vendet që ia vlen t`i vizitosh në vjeshtë

Bilbao, Spanjë, më e mirë për kulturën

10 vendet që ia vlen t`i vizitosh në vjeshtë

Cheltenham, më e mira për ata që duan kafene ku lexohet

10 vendet që ia vlen t`i vizitosh në vjeshtë

Stokholm, më e mira për kafenetë dhe baret komode

10 vendet që ia vlen t`i vizitosh në vjeshtë

Umbria, më e mira për të korrat

10 vendet që ia vlen t`i vizitosh në vjeshtë

Vjena, më e mirë për çokollatën e shkrirë

10 vendet që ia vlen t`i vizitosh në vjeshtë

MË TEPËR

Kioske5 orë më herët

Për Belerin e ka fajin Berisha e Meta? Po për Parlamentin me kriminelë kush e ka?

Në një intervisë për News 24, ministrja e Shtetit për Parlamentin Elisa Spiropali ka përsëritur sërish variantin e shumicës për...

Radar5 orë më herët

Çështja McGonigal/ Berisha: Mediat lëpirëse të Ramës mashtrojnë shqiptarët

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar lidhur me lidhur me pasqyrimin që kanë pasur media të ndryshme në vend për skandalin...

Mix5 orë më herët

9 ëndrrat më të zakonshme/ Psikologu shpjegon kuptimin e tyre

Për të përditshmen britanike The Independent, psikologu Ian Wallace (i cili ka interpretuar më shumë se 150 mijë ëndrra në...

Kryesore5 orë më herët

Pse SPAK duhet të merret me aferën McGonigal?

Nga ELVI FUNDO Sipas mediave në SHBA, ish-zyrtari i lartë i FBI-së, Charles McGonigal ka pranuar akuzat. Ai ka bashkëpunuar...

Mix5 orë më herët

Russell Brand iniston në pafajësinë e tij…

Russell Brand këmbëngul se është i pafajshëm pavarësisht ankesave që janë bërë kundër tij. Aktori është akuzuar nga pesë gra...

Mix5 orë më herët

A ju shëndosh rrushi? Njihuni me përfitimet shëndetësore prej tij

Rrushi është një nga frutat më të ëmbla të stinës së vjeshtës, i shijshëm dhe i pasur me veti ushqyese....

Mix5 orë më herët

Mikrobet në furçën e dhëmbëve, rreziqet që sjellin në shëndet

Shëndeti oral është një aspekt i rëndësishëm i shëndetit të njeriut. Për të ruajtur dhe mbrojtur dhëmbët, është e rëndësishme...

Mix6 orë më herët

Historia e suksesit të Anna Wintour që shkollën e braktisi kur ishte 16 vjeç

Nga një fëmijëri e privilegjuar në kopshtet Phillimore, sot një nga zonat më të shtrenjta të Londrës. Nga marrëdhënia e...

Radar16 orë më herët

Çfarë tha Bledi Mane që e acaroi kaq shumë Tik Lapajn ?!

Adriatik Lapaj e kërcënon/ Bledi Mane i përgjigjet: Ta grisa cipën e hipokrizisë Adriatik Lapaj ka kërcënuar se do të...

Radar16 orë më herët

Zëri i Amerikës: McGonigal pranon të gjitha akuzat e lidhura me Shqipërinë, kontaktet me Ramën dhe Duçkën

Mcgonigal dhe Rama Ish-zyrtari i FBI-së, Charles McGonigal pranoi të premten fajësinë se kishte fshehur faktin që kishte marrë 225,000...

Facebook