Lidhu me ne

Mix

Selena Gomez më në fund zbulon pse i bëri unfollow Dua Lipës në Instagram

Selena Gomez ka folur për herë të parë mbi thashetheme për një zënkë me Dua Lipën që u hapën pasi ajo i bëri unfollow këngëtares shqiptare në Instagram në qershor.

“Ishte një aksident!” pohoi Selena në një intervistë të re me ‘Fast Company’. “Po hiqja disa persona nga Instagrami im. Pastaj dikush më mori dhe më tha: “Çfarë ka ndodhur me Dua?!”

Gomez gjithsesi i mohoi asokohe thashethemet për mosmarrëveshje mes tyre menjëherë duke shpërndarë një foto në Instagram të saj me një fustan me pika dhe me printe fluturash nga koleksioni i Lipa-s me Versace.

“Një moment i vogël Versace/Dua”, shkroi këngëtarja krah fotos. Dua komentoi nën postimin e Gomez në atë kohë, duke shkruar, “Enjgjëll!!!!” me disa emoji me sy me zemra.

Gomez i bëri sërish follow Duas, por jo Zayn Malik, Gigi Hadid dhe Bella Hadid që i hoqi asokohe.

Pavarësisht vendimit të saj për të hequr nga Instagrami ish-anëtarin e One Direction dhe motrat supermodele, një burim i brendshëm pohoi se asgjë nuk kishte ndodhur mes tyre.

“Nuk ka absolutisht asnjë problem me asnjë nga ata që ajo e ka hequr”, tha një burim i afërt me themeluesen e Rare Beauty për People në qershor.

Vendimi i Gomez për të hequr Malik erdhi disa muaj pasi dyshja u përfol se ishin në lidhje. Megjithatë, ajo deklaroi në TikTok se ishte me beqare pak para se të shtypte butonin unfollow.

MË TEPËR

Radar15 orë më herët

“Kjo lloj dhune nuk ka vend në Amerikë”

Presidenti amerikan, Joe Biden, u kthye në Shtëpinë e Bardhë menjëherë pas lajmit për atentatin ndaj rivalit të tij, Donald...

Aktualitet15 orë më herët

Reagimi prekës i Ivanka Trump: Të dua babi sot e përgjithmonë

Pas Donald Trump Jr. djali i madh i ish-presidentit amerikan, ka reaguar edhe vajza e tij Ivanka Trump përmes një...

Radar15 orë më herët

Donald Trump shfaqet për herë të parë pas sulmit në miting

Ish-presidenti amerikan Donald Trump është shfaqur për herë të parë pas sulmit me armë në një miting në Pensilvani. Ai...

Kryesore15 orë më herët

Çfarë dimë deri tani për atentatin ndaj ish-presidentit Donald Trump

Autoritetet kanë identifikuar personin e armatosur dhe kanë ndarë detaje rreth viktimave nga të shtënat që ndodhën të shtunën pasdite...

Kryesore18 orë më herët

Kryeministri Rama: Atentati ndaj Donald Trump, TRAGJEDI për botën demokratike!

Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar si “tragjedi për Botën demokratike”, atentatin ndaj ish-Presidentit, Donald Trump në miting në Pensilvani....

Radar18 orë më herët

Deklarata e parë e Donald Trump pas atentatit për vrasje

Donald Trump ka bërë reagimin e parë pas atentatit për vrasje që iu bë në Pensilvani. Një atentat nga i...

Mix1 ditë më herët

10 plazhet më të bukura shqiptare sipas revistës spanjolle “Condé Nast”!

Revista prestigjioze spanjolle Condé Nast në një artikull tregon 10 plazhet më të bukura të Rivierës Shqiptare. Vlorë! Vlora është qyteti-port, ku...

Sport1 ditë më herët

FOTO/ Zbulohet e DASHURA e Lamine Jamal? Kush është VAJZA që u pa në ndeshjen Francë-Spanjë!

Lamine Jamal/ Padilla Lamine Jamal, djaloshi 17-vjeçar dhe lojtari më i ri që ka shënuar në historinë e Kampionatit Europian, është...

Mix1 ditë më herët

Mesazhet e fundit që la Steve Jobs para se të ndërronte jetë

Steve Jobs vdiq si një miliarder, me një pasuri prej 7 miliardë dollarësh, në moshën 56 vjeçare nga kanceri i...

Mix1 ditë më herët

Depilimi me Lazer, përfitimet dhe rreziqet e mundshme

Nëse nuk jeni të kënaqur me mënyrat tradicionale të depilimit, heqja e qimeve me lazer mund të jetë një opsion...

Facebook