Lidhu me ne

Gatime

Ja disa ide çfarë të konsumoni në mëngjes!

Ja disa ide çfarë të konsumoni në mëngjes!

Nëse nuk e dini se çfarë të konsumoni në mëngjes, dritare.net sjell për ju disa ide. Jo vetëm që nuk duhet ta nisni ditën pa ngrënë mëngjesin, por duhet që të përzgjidhni produktet në mënyrë që dita të nisë plot energji.

Fruta dhe tost me gjalpë bajamesh dhe sallam

Ja disa ide çfarë të konsumoni në mëngjes!

Shumë njerëz besojnë se, ky kombinim është shumë i çuditshëm. Por është i shijshëm dhe mjaft i shëndetshëm.

Vezë, tost avokadosh dhe boronica.

Ja disa ide çfarë të konsumoni në mëngjes!

Vezë të skuqura me rukola

Ja disa ide çfarë të konsumoni në mëngjes!

Petulla të shëndetshme

Ja disa ide çfarë të konsumoni në mëngjes!

Tërshërë me fruta

Ja disa ide çfarë të konsumoni në mëngjes!

Omëletë me perime. Kjo recetë është shumë e shijshme.

Ja disa ide çfarë të konsumoni në mëngjes!

Vezë të ziera

Ja disa ide çfarë të konsumoni në mëngjes!

Nëse mëngjesi juaj përmban dhe vezë, atëherë kjo është një ide e shkëlqyer. Veza përmban proteina dhe vitamina të shëndetshme që e ndihmojnë shumë organizmin tuaj.

Me teper

Stil6 orë më herët

Kërcënohet gjyqtarja Diana Di Meo, i publikojnë videot intime, zyrtarja: Është hakmarrje!

Gjyqtarja italiane Diana Di Meo, ka deklaruar se disa faqe i kanë vjedhur disa video intime dhe ia kanë publikuar...

Stil6 orë më herët

“Edhe 8 vite më ke, do martohem me tjetër”- Rudina Dembacaj i bën “presion” Mark Frrokut

Aktorja Rudina Dembacaj ka zbuluar se shkoi tek fallxhorja për të pare fatin e saj dhe letrat taro kanë parashikuar...

Kryesore6 orë më herët

Asnjë kryeministër të mos qëndrojë më shumë se dy mandate/ Po Luli pse duhet të qëndrojë tre në opozitë?

Sot Lulzim Basha si gjithmonë tha perlën e tij të rradhës, shfaq hipokrizinë, talljen dhe neverinë që ka ndaj shqiptarëve....

Radar20 orë më herët

GUXIMI I HARBUTËVE!

GUXIMI I HARBUTËVE! Nga Dr. Erion Dasho Kur kryetaruci i bashkisë nuk kishte lindur akoma, Sul Mema çonte peshë stadiumet....

Kryesore20 orë më herët

Horri apo Lavirja e Bashkisë së Tiranës?

Nga Respublica.al Audiopërgjimi i Erion Veliajt që u publikua gjerësisht në media formalizon njohjen e një gjëje të njohur: arrogancën brutale...

Stil20 orë më herët

U shfaq pranë Bora Zemanit, Vin Veli: Kam raport të mirë, patjetër që do e uroja

DJ Vin Veli, ish-partneri i Bora Zemanit është parë në ditëlindjen e 30-të të moderatores. Dj i njohur i surprizoi...

Stil1 ditë më herët

7 arsyet kryesore që keni një dhimbje koke

Kur godet një dhimbje koke e keqe, thjesht dëshiron që ajo të marrë fund. Dhimbja e fortë dhe e vazhdueshme...

Stil1 ditë më herët

Edhe ju shqetësoheni nga rrallimi i flokëve?!

Humbja e flokëve tek gratë mund të shkaktohet nga shkaqe të shumta, dhe disa janë të shërueshme. Ndërsa rënia e...

Stil1 ditë më herët

A është e dëmshme kërcitja e kockave?

Për shumë njerëz një nga gjërat e para që bëjnë sapo zgjohen nga gjumi është kërcitja e kockave dhe tërheqja...

Stil1 ditë më herët

Keni dhimbje dhe ngërce në këmbë gjatë stervitjes?

Njerëzit që kanë dhimbje në këmbë kur ushtrohen mund të kenë nevojë për një vlerësim për t’u siguruar që kanë...

Facebook