Lidhu me ne

Kioske

A mundet Edi Rama ? A mundej George Foreman ?

Greatest Knockouts in Boxing History: 8. Muhammad Ali Vs George Foreman -  Fight Game Media

Ideja se Edi Rama është shumë i fortë, është mendim i promovuar nga mediat e Edi Ramës

Edi Rama do ishte i fortë nëse do kishte qeverisur mirë

Rama ka qeverisur në mënyrën më skandaloze të mundshme, ka falimentuar vendin, larguar rininë, rritur çmimet, nuk ka bërë asnjë hap para me integrimin, falimentuar arsimin, kanabizuar vendin, vrarë meritokracinë, prishur Tiranën, menaxhuar në mënyrë skandaloze pandeminë, kafshuar parkun e liqenit në katër anët me ndërtime, bashkautor i Ballkanit të hapur, e shumë shumë skandale të tjera.

Vetem dy skandale të Ramës i kushtojnë vendit 500 milion euro, Becchetti dhe inceneratorët.

Dalin lepirësat pa pikë turpi dhe thonë se Rama nuk mundet.

Kështu mendonin edhe për boksierin George Foreman dikur, por ishte rikthimi i Muhammed Aliut që do ia ulte hundën Foremanit të ” pamposhtur”

Për më tepër që Rama nuk ka asgjë të përbashkët me Foremanin përveç gjatësisë.

Berisha: Rama në vitin 2013, u bë “synet” në Topkapi të Turqisë - Gazeta  Standard Online

/http://Podiumi.com

Me teper

Kryesore2 orë më herët

Berisha nga Shkodra: Nëse duam të fitojmë zgjedhjet, përparësi do kenë të rinjtë dhe gratë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se përsa kohë do të jetë në politikë, do të zhvillojë “Foltore”, si e vetmja...

Aktualitet2 orë më herët

Veliaj ” masakron” tironsit/ Gjobiten 1 mijë qytetarë brenda ditës në Tiranë

Në tre mujorin e parë të këtij viti, Policia Bashkiake në Tiranë ka gjobitur në total 92000 automjete. Këto shifra...

Radar3 orë më herët

Agron Kapllanaj i pallateve të 5 Majit: Falanderoj SHBA që na dha mundësinë të njihnim Berishën

Agron Kapllanaj, i cili u komandua nga Lulzim Basha si kreu i degës së PD në Fier, dhe që u...

Radar3 orë më herët

Berisha fushatë në Shkodër: Diamant i fitores së 6 marsit, nuk u pajtua me një Shqipëri pa opozitë

Pas Lezhës, ish-kryeministri Sali Berisha u ndal në Shkodër për të zhvilluar fushatën për kryetar të Partisë Demokratike në procesin...

Stil5 orë më herët

Kuriozitete / 10 purot më të mira në botë

Cigar Aficionado ka renditur 25 purot më të mira të vitit 2020. Pasi i shijuan pa ua ditur markën, rreth...

Stil5 orë më herët

Sa orë gjumë duhet të flemë? Pse gjithçka varet nga mosha

A e gjeni ndonjëherë veten duke dremitur në tryezën tuaj të punës, edhe pas asaj që mendonim se ishte një...

Gatime5 orë më herët

Si të bëjmë bukë shtëpie ? Receta e bukës nga e cila mund të hani sa të doni

Dhe aspak nuk na çudit që kjo bukë nuk përmban fare drithëra.Steven Gundry, nga Nebraska, autor i librit “Paradoksi i...

Stil5 orë më herët

Si ta kuptoni që keni të bëni me një sociopat? 5 shenjat që nuk duhet t’i injoroni kurrë

Nëse keni takuar një sociopat në jetën tuaj, si në të tashmen, apo edhe të kaluarën, ka shumë gjasa që...

Gatime5 orë më herët

Çfarë të gatuaj sot? Ju tregojmë recetën e japrakëve, recetë e veçantë dhe tradicionale…

Japrakët ose dollmat me gjethe rrushi është një nga recetat me të veçanta të kuzhinës ballkanase. Shija e saj karakteristike...

Kryesore5 orë më herët

Berisha nga Lezha: Censura, kërcënimet dhe propaganda nuk e ndalon dot opozitën e vërtetë

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon me fushatën zgjedhore në javën e zgjedhjeve për kreun e ri të PD që do të...

Facebook