Lidhu me ne

Mix

E akuzuar për operacione të shumta estetike, Kylie Jenner zbulon ndërhyrjen që ka bërë

Buzët e Kylie Jenner po thonë disa të vërteta.

Ylli i Kardashians më në fund ka folur pa doreza për zërat që thonë se ka kryer injeksione në buzë sepse nuk ishte e lumtur me pamjen e saj.

Mendoj se ekziston një keqkuptim i madh për mua që është se kam bërë kaq shumë operacione në fytyrën time dhe se isha një person i pasigurt, por në të vërtetë nuk isha!”0tha Kylie gjatë një interviste me ‘Homme Girls’ të publikuar më 18 prill. “Po, më pëlqejnë buzët e plota dhe doja buzë të plota, por duke u rritur kam qenë gjithmonë personi më i sigurt që mund të ekzistojë. Unë isha vajza që performonte për të gjithë.”

Siç tha 25-vjeçarja, “Unë kisha një pasiguri rreth buzëve të mia, kështu që përdora filler dhe ishte gjëja më e mirë që kam bërë ndonjëherë. Nuk pendohem. Por gjithmonë kam menduar se dukem bukur.”

Dhe kur bëhet fjalë për transmetimin e vetbesimit tek vajza 5-vjeçare Stormi Webster, Kylie dëshiron që vajza e saj të dijë: “Që ajo është e përsosur ashtu siç është. Të jetë e sigurt, të jetë gjithmonë e sigurt në veten tuaj.”

Deklaratat e Kylie vijnë katër vjet pasi ajo më parë adresoi thashethemet për operacionet plastike.

“Njerëzit mendojnë se kam hyrë plotësisht nën thikë dhe kam rindërtuar plotësisht fytyrën time, gjë që është krejtësisht e pavërtetë,” tha ajo për revistën PAPER në 2019. “Jam e tmerruar. Nuk do ta bëja kurrë.”

Dhe megjithëse themeluesja e Kylie Cosmetics mohon të ketë bërë një operacione estetike në fytyrën e saj, ajo ka qenë e hapur për ‘prekjet estetike’ që kishte bërë.

“Është filler”, rrëfeu Kylie. “Unë nuk po e mohoj këtë.”

MË TEPËR

Radar3 orë më herët

Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion

Berisha: Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion Kryetari demokrat, Sali Berisha, vazhdoi akuzat ndaj Ilir...

Mix3 orë më herët

Harrison Ford: Mund të kisha qenë prind më i mirë

Në moshën 80-vjeçare, ikona e Hollivudit, Harrison Ford, reflekton mbi mundësinë e tij për të qenë një prind më i...

Mix10 orë më herët

Si të kuptojmë nëse mishi që blejmë është i freskët…

Mishi i freskët në dyqane mund të jetë i vështirë për t’u identifikuar, veçanërisht nëse është i bluar. Megjithatë, ju...

Mix10 orë më herët

Sa është euro sot, po dollari ?!

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera Kursi zyrtar i këmbimit...

Mix10 orë më herët

Bryan Cranston: Do largohem nga aktrimi

Bryan Cranston tashmë mund të imagjinojë se si do të duket jeta në vitin 2026, duke i thënë GQ se ai dhe...

Radar11 orë më herët

Tashmë i Papërshtatshëm për të ndërmjetësuar diçka mes Serbisë dhe Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar sot në një intervistë për “France24” se një ndër arsyet pse ka aktualisht...

Radar11 orë më herët

Lëreni të zvarritet këtë!

Në PD-në e vogël me vulë kanë ndodhur ca sherre. Ka hyrë Lulzim Basha me ca të hurit e të...

Mix11 orë më herët

Origjina e masturbimit

Biologët evolucionarë kanë gjurmuar origjinën e masturbimit tek paraardhësit e njeriut dhjetëra miliona vjet më parë. Gjetjet dolën nga ajo...

Kryesore11 orë më herët

Plani i Bashës për zgjedhjet 2025: Do që të bëhet deputet dhe të hyjë në qeveri me Ramën

Fotomontazh: Sejamini-Basha Analisti Neritan Sejamini deklaroi në emisionin “Të Paekspozuarit” se plani i Bashës që ka nisur me rizgjedhjen në...

Mix11 orë më herët

Jennifer Aniston zbulon komplimentin që urren të dëgjojë: Nuk e duroj dot

Jennifer Aniston ka marrë komplimente të panumërta gjatë gjithë karrierës së saj, por së fundmi ka shprehur “neveri” për diçka...

Facebook