Lidhu me ne

Mix

John Cena flet për rolin në “Barbie”

John Cena ka zbuluar së fundmi arsyen pse ai përfundimisht vendosi të merrte një rol në Barbie, pavarësisht se agjencia e tij fillimisht tha se roli i të luajturit të një sirene ishte keq për të.

John u shfaq në emisionin The Howard Stern të SiriusXM të mërkurën dhe foli për mënyrën sesi donte kaq shumë të ishte pjesë e projektit të drejtuar nga Greta Gerwig. Cena shpjegoi se, në atë kohë, ai ishte i zënë me xhirimet e Fast Five, dhe në fund ishte vetë Barbie, Margot Robbie, që ndihmoi në lehtësimin e gjërave.

Por agjencia e tij, nga ana tjetër, kishte pikëpamje të tjera për të gjithë këtë.

” Ata thjesht bënë atë që dinë.  “Por unë jam një qenie njerëzore dhe operoj nën konstruktin e çdo mundësie është një mundësi. Dhe lexova skenarin e filmit dhe u përpoqa të jem në film, por isha duke filmuar Fast, duke filmuar në vendin fqinj. Dhe pastaj kur më në fund u lidha me njerëzit që mund të marrin vendimet Margot tha: “Ne do të të bëjmë një sirenë. Do të jesh në të për gjysmë dite.” Po sigurisht.”

John nuk e përmendi kurrë agjencinë të cilës i referohet në intervistë, por majin e kaluar ai nënshkroi me fuqinë e agjencisë së talenteve William Morris Endeavor pasi kaloi 18 vjet me ICM Partners.

Instinktet e Cenës i shërbyen siç duhet. Filmi do të vazhdonte të thyente rekorde në arkë dhe Gerwig do të bëhej regjisorja e parë femër që do të kalonte 1 miliard dollarë në arkë. Barbie është gjithashtu e nominuar për gjashtë çmime Oscar, duke përfshirë filmin më të mirë.

Cena aktualisht është duke promovuar filmin e tij të ri, Ricky Stanicky, i cili do të shfaqet më 7 mars në Prime Video.

MË TEPËR

Kryesore19 orë më herët

Fjalia e Xhaçkës që shkallmoi çdo propagandë të PS!

Shkruar nga Irena BeqirajXhaçka dhe Rama Nuk di sa duar do të duhet të puthin e sa tallava do të...

Mix19 orë më herët

Cila nga shenjat e horoskopit tradhton më shumë?!

A është Dashi tradhtar? 34% e njerëzve të kësaj shenje tradhtojnë. A është Demi tradhtar? Shenja më sensuale, por që...

Radar19 orë më herët

Shenja e parë se tagri i PS-së qëndron mbi Kushtetutën

Ish-ministrja Olta Xhaçka ka dalë Top-Channel që të bilbilojë për demokracinë dhe rendin kushtetues. Sipas saj parlamenti dëshmoi se mban...

Mix19 orë më herët

Zbuloni 6 arsyet që ju bëjnë të ndiheni të lodhur

Është normale të ndihesh i/e lodhur pas një nate me gjumë të trazuar, pasi jeni çuar herët në mëngjes ose...

Mix19 orë më herët

Mit apo e vërtetë: A sëmuresh nga gluteni?

Picat, ëmbëlsirat, buka, makaronat, të gjitha përmbajnë zakonisht grurë, elb ose thekër. Kështu që kanë edhe gluten. Pjesës më të...

Mix19 orë më herët

Bora Zemani dhe shtatzënia “fake” për klikime

Me duart mbi bark, Bora Zemani ngjalli dyshime ne promon e puntatës së radhës së emisionit të saj, “Cherry On...

Mix19 orë më herët

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe ndërsa ishte live në skenën e “X Factor”

Moderatorja Alketa Vejsiu është përballur me një incident mbrëmjen e djeshme gjatë konkursit të muzikës “X Factor Albania”. Drejt saj...

Aktualitet4 ditë më herët

WOOOW / Tedi Blushi: Ai është Ilir Meta, o super budallenj

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi i doli në mbrojtje Ilir Metës dhe deklaroi se kryeministri Edi...

Sport4 ditë më herët

Jurgen Uldedaj, boksi dhe jeta jashtë ringut!

Nga Nada Biraçi Fotografia: Andis Rado Veshjet: Reiman Sapo ka siguruar fitoren e 16-të në karrierën e tij, ku në...

Mix4 ditë më herët

Mos nxitoni tek ilaçet, provoni këto teknika për dhimbjet e stomakut

Dhimbjet e stomakut shpesh mund të trajtohen me ilaçe shtëpiake dhe natyrale, si dhe me ndryshime të stilit të jetesës....

Facebook